• Krátkometrážní

Pohlednice pro kata (1963)

Stefan Rojko (15. prosince 1910 Hörbing u Deutschlandsbergu – 12. října 2000 Štýrský Hradec) byl v době druhé světové války SS-Oberscharführer v Malé pevnosti Terezín, „pravá ruka“ velitele pevnosti Heinricha Jöckela. Po válce utekl do Štýrského Hradce, později byl odsouzen k doživotnímu trestu, podmíněně byl propuštěn 24. června 1975...

O Urbexu v Čechách (2015) (studentský film)

Díky tomuhle kousku jsem si vzpomněl, jak jsem jako kluk vlezl do jedné chátrající hospody a podařilo se mi otevřít dveře, které byly zamčené (našel jsem klíč) snad po celou dobu. Vzpomínám to napětí, co tam asi všechno najdu... A teď k filmu: Film měl být rozhodně delší. Chtělo to víc fotek, videí i rozhovorů. Ukázat nám víc chátrajících budov a jejich průzkum. To ale režisér neudělal a tak tu máme slabých 11 minut.

Karbala (2015)

V roce 2004 se v iráckém městě Karbala vzbouřily povstalecké džihádistické skupiny. Skupina polských a bulharských vojáku dostává příkaz za každou cenu udržet radnici. Zásoby a munici mají na 24 hodin... Za tohle musíme Polákům zatleskat a jen tiše doufat, že se jednou podobného filmu dočkáme i u nás.

Hříčky přírody (2015)

Můžou v jednom filmu fungovat upíři, zombíci, vlkodlaci a ještě k tomu mimozemšťané...??? Odpovím za vás - ano můžou...

Noc žraloka 3D (2011)

Žraloci nejsou vraždící bestie, které převracejí lodě, skútry a už vůbec vás nesežerou ve výskoku. A pokud je tak někdo chce prezentovat, tak by to měl udělat lépe než v tomto snímku, protože tady bylo špatně skoro všechno.

Ti druzí (2011)

Peníze už bohužel dorazily i tam, kde bychom to čekali nejmíň.

89 gólů v Chile (1963)

Připomeňme si spanilou jízdu Československa na 7 mistroství světa ve fotbale v Chile - 1962. ČESKOSLOVENSKO 1:0 ŠPANĚLSKO, ČESKOSLOVENSKO 0:0 BRAZILIE, ČESKOSLOVENSKO 1:3 MEXIKO, ČESKOSLOVENSKO 3:1 JUGOSLAVIE, ČESKOSLOVENSKO 1:3 BRAZILIE

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Jako velky fanoušek serie Evil Dead nemužu hodnotit jinak. Serial do sebe skvěle zapadá a ani chvilku sem se u něj nenudil. Od začátku do konce jde o brutální nářez, který bude mit doufám ještě nějaké pokračování.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Mrázek,Brůžek,Bouše a Vacátko pánové ze čtyřky o jejichž schopnostech a policejním čuchu se může některým dnešním televizním kriminalistům jenom zdát.