• Krátkometrážní

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

Během experimentu je skupina dobrovolníků rozdělena na dvě skupiny. Vězně a dozorce. Experiment má trvat 14 dní a při sebemenším náznaku fyzického násilí má být ukončen... The Stanford Prison Experiment je můj třetí film na toto téma a ani tentokrát mě nezklamal. Není sice nejlepší (experiment 2001) ale i tak tady názorně uvidíme co se stane, když dáte člověku moc a volnou ruku.

Až na vrchol (2011) (TV film)

Když je člověk bojovník a má vůli, tak zvládne cokoliv... ale vykládejte tohle někomu, kdo přijde ve 21 o obě nohy. V ten moment pro vás skončil život a tyhle řeči vás jenom pořádně naserou. Přesto se Tomáš nedal a postupně zdolal pět nejvyšších vrcholů u nás, nejprve na vozíku a pak po rukou. Smekám.

Odebrat z přátel (2014)

83 min. sledujete monitor v monitoru. 83 min. sledujete jenom kopírování, vkládání, označování... a samozřejmě skypování. 83 min. se více méně nudíte a čekáte, až to konečně skončí.

Chronos (1985)

Hudba i obrazy staveb jsou perfektní, ale bez komentáře nebo alespoň titulků mě to nudilo..

Šílenec (1981)

Na začátku máme skupinu táborníků u ohně, kde si vyprávějí strašidelné historky, až dojde na místní legendu. Podle pověsti se dá přivolat, když zavoláte jeho jméno... Madman Marz. A jak to tak bývá, zase se jednou jeden chytrák našel. A od této chvíle začíná systematické vyvražďování osazenstva táboru... Přesně takhle si představuji táborové horory.

Hra na vraha (1980)

Film se stopáží 87 min. a první vražda přijde na řadu až v 63 min. ? Vraždy k tomu nejdou pořádně vidět a jsou dost odfláklé. Takže i ty 2* jsou až až.

All Hallows' Eve 2 (2015)

Film rozdělen na 8 příběhů... 1. **** 2. *** 3. *** 4. *** 5. ** 6. *** 7. *** 8. ***

Kdysi byli bojovníky (1994)

Tak to bylo něco. Lee Tamahori nám nabízí pohled do jedné rodiny v uzavřené komunitě, kterou byste nechtěly někde potkat, natož se do ní přiženit. Místo, kde žena má jen poslouchat a večer podržet ožralému násilníkovi. Místy hodně silná káva.

Můj nejlepší nepřítel (2010)

A škola má nového tyrana... Po Zkažené mládeži asi nejlepší film o šikaně s neobvyklým koncem.