• Krátkometrážní

Žena v černém 2: Anděl smrti (2014) odpad!

Největší filmové zklamání poslednich mnoha let! Po parádni jedničce přicházi tato naprostá ubohost největšího kalibru. Pokud vás vyděsí náraz ptáka do okna, stále se houpající křeslo, náraz do vás dvou honících se blbečku nebo zvonek na plotě, je tento film naprosto pro vás. Nejděsivější zážitek z celého filmu byla dvojice vedle mně, která se s mlaskáním navzájem krmila popcornem! 160 korun které jsem dnes objetoval v Cinestaru Ostrava, bych raději věnoval na fond rozvíjení se Islámské komuniti u nás. Důrazně varuji všechny před tímto filmem a pokud na něj stejně půjdete, tak si vzpomeňte, že Bioscop vás varoval.

Truman Show (1998)

Normálně bych dal asi 3*, ale za originální, promyšlený a dokonale propracovaný příběh jednu přihodím.

Nacistická smrtící komanda (2009) (seriál)

Takovéto dokumenty bych povinne zařazoval do každodenního vysílání německých televizí, aby se každý němec styděl za to, že je němec.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Nechapu že seriál má pouze 68%, skvělý Ed O'Neill ve sve životni roli.Snad neni díl při kterém bych nechrochtal smíchy.

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Po slabší dvojce přišla řada na třetí díl, který hlavně díky prostředí zábavního parku nedopadl z této trilogie nejhůře. Jenom mi tady vadily ty Murphyho grimasy, které si v předešlých dílech odpustil.

Labyrint: Útěk (2014)

Novodobý pán much v apokalyptickém kabátě.

Policajt v Beverly Hills II (1987)

Je to zvláštní. I když je tu víc akce než v předešlém díle, Eddie předvádí slušný výkon a jeho komando z Kalifornie tu dostalo více prostoru, tak mě to nějak nechytlo. Film má humor, akci a dobré hlášky, ale u mě to má za 2*.

Policajt v Beverly Hills (1984)

I když nesdílím stejné nadšení jako většina hodnotících, tak je pravda, že se jedná o Eddího nejlepší herecké období a jeden z jeho TOP filmu. A i když je filmu už 31 let, tak těch 105 min. uteče jak voda a určitě se nebudete nudit.

Fantom opery (1989)

Tak tohle nezachránil ani Englund, ani pochmurný a špinavý Londýn a ani operní zpěv, který byl nečekaně asi nejlepší na celém filmu.

Experiment (2001)

Během experimentu je skupina dobrovolníků rozdělena na dvě skupiny. Vězně a dozorce. Experiment má trvat 14 dní a při sebemenším náznaku fyzického násilí má být ukončen. Jenže to se nestalo. Co začalo jako popichování mezi vězni a dozorci se brzy zvrtne a na řadu přijde ponižování, bytí, útlak a šikana... Připravte se, Guantánamo na německý způsob začíná.