• Thriller

Zrcadla 2 (2010)

Tak žádný extra průser se nekonal, ale pokud jste viděli jedničku, tak vám tohle nemá vůbec co nabídnout (možná snad hudba může pozitivně překvapit).

Alyce Kills (2011)

Hlavní hrdinka sympatická, posledních dvacet minut a samotný závěr výborný, některé scény mi dokonce vzdáleně připomínaly Trainspotting, ale jako celek mi to nějak nesedlo. Není to vyloženě špatné, je to celkem chytře natočené, ale postrádá to jakýkoliv příběh a všelijaké "stavy" hrdinky mě prostě nebraly. Jinak jako horor bych to vážně neoznačil, spíše psychologický thriller. Obrázek u filmu je dost zavádějící, zas takový masakr to po celou dobu není :)

Livide (2011)

Váhal jsem mezi 2 a 3 hvězdama, ale nakonec dám jen 2. Ze začátku to vypadalo fakt zajímavě, ale skončilo to jako docela slušná blbost. Příběh je velmi slušný (na horor), ale zase je na druhou stranu podáván takovou zvláštní formou a spousta věcí v něm není vysvětlených a vy se můžete jen dohadovat jak to autoři mysleli. No a ten podivný závěr mi tam taky zrovna moc neseděl. Pro mě zklamání. 2,5 *

Nezvaní hosté (2011)

Tak na tenhle film jsem se hodně těšil, pocity mám nakonec dost smíšené. Po celou dobu filmu jsem se docela dobře bavil, příběh mi přišel zajímavý a atmosféra také ušla. Celý to ale totálně zazdívá poslední dvacetiminutovka, která je extrémně překombinovaná a film tak nakonec nedává žádný smysl. Během chvíle se na vás vyřítí všemožná vysvětlení, která se podle mého názoru i navzájem popírají. Mno, nepochopil jsem, nevím co si o tom myslet, žádného smysluplného rozuzlení (jinak docela zajímavého příběhu) jsem se nedočkal...2,5*

Husk (2011)

Jeden z mála moderních amerických hororů, který určitě stojí za shléhnutí. Námět byl pro mě docela originální, atmosféra víc než dobrá, lekačky také dobré, navíc to pěkně vypadá...Jediné k čemu bych měl výtku by byla příběhová linie, která mohla být lepší, ale i tak byla pořád dostačující. No a závěr také potěšil. Na mém xichtu vykouzlil takový nenápadný úšklebek ;-) Pro mě nečekaně dobrý horor a malé hororové překvapení, proto tak vysoké hodnocení.

Zatímco spíš (2011)

Na první pohled hodně podobné jako "Intimní past" s Hilary Swank, ale tenhle snímek je přeci jen více propracovaný a především disponuje lepším závěrem. Proto hodnotím o hvězdičku víc.

Černá hodina (2011)

Logických nesrovnalostí a podivných náhod je ve filmu docela dost, ale pokud to budete brát spíše jako akčně laděnou Sci-fi oddychovku se spoustou pěkných efektů, tak se celkem dobře pobavíte.

Stud (2011)

Z mé strany velmi dlouho vyhlížený snímek. Z tohoto důvodu jsem měl asi hodně vysoká očekávání, která se na 100% nepovedla naplnit. U mě se žádné velké "emocionální rozsekání" nekonalo, byť jsem s ním počítal. I tak je to ale rozhodně nadprůměrný film, který by každému fanouškovi dramat neměl uniknout.

Texaský kat (2011)

Skončilo to dřív než jsem dokázal vůbec pochopit o čem to všechno bylo. Dost nezajímavá kriminálka a pro mě velké zklamání.

The Tunnel (2011)

Tak Záhada Blair Witch se nám z lesů přesunula do kanálů. :) To nic nemění na tom, že tohle byl jeden z nejděsivějších hororů co jsem za poslední dobu viděl. Pokud u vás není rozhodující vizuální stránka filmu ale atmosféra, nemůžete v tomto případě šáhnout vedle. A rozhodně se nenechte odradit trochu pomalejším začátkem, protože dění v tunelech pak stojí za to.