• Romantický

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Film celkem ušel, ale dost mě zklamalo, že byl v podstatě okopírovaný od původního filmu. Je to stejný film jenom v jiném kabátě. Vyrábět film, který už existuje...nevim, nevim.

Královská aféra (2012)

Krásně zpracované téma ze skutečného života. Tleskám.

Cesta do středu Země (2008)

Jedná se film, který dokáže potěšit průměrného diváka co hledá něco zajímavého v televizi. není to kultovní trhát, ale zase ne laciný kus. poměrně slušný příběh se správně umístěnými dialogy.

Bouřlivé víno (2012) (seriál)

Hvězdička č.1 - mám slabost pro romantiku Hvězdička č.2 - líbí se mi filmy o vínu Hvězdička č.3 - postava Martina Roznera vizuálně připomíná Marca Meyera ze seriálu Deník doktorky Jinak nuda, prach a krindy pindy

Válka Bohů (2011) odpad!

Brak za všechny dolary. Amíci se poslední dobou v řecké mytologii vyžívají. Plno efektů, předvídatelné dialogy, kostýmy plné moderních střihů, herecké výkony na zlatou malinu. děkuji víc nechci.

Talisman (2012)

Sparksovy příběhy jsou pro mě pohlazením na srdíčku.

StreetDance 2 (2012)

hvězdičku dávám za atraktivní latinskoamerické souboje v klubu,, ale děj a dialogy jsou na úrovní základní školy

Deník doktorky (2008) (seriál)

Poměrně slušné kulisy i propracované nemocniční případy zapadají do špičkování mezi Marcem a Grétkou, plus zmatky ze strany Grétky okořeněné hity 80. let.

Tajemství chrámu křišťálových lebek (2008) odpad!

Dost dlouho jsem tápala do jakého časového období je film zasazen, vůbec jsem to z toho nepoznala. a ten kdo napsal recenzi na tento film by měl spáchat kamikadzi a režisér zavrtat kilometr pod zem.