Expresní zásilka (2012)

Hovorím si ! Dám 4* a zrazu scéna v sklade, kde to rozhopsa na Dirtbike a hneď pálim 5* !! Prosté som nadšenec do bikeov bude to asi tým ! :D

Chuck (2007) (seriál)

Tak neuveriteľné prvé série. Tak neuveriteľne sa stotožňujúci Chuck so mnou. A tak malo priestoru, hlúposť od režie ktorá viedla ku koncu a poklesu sledovanosti. Proste "Stay in the car !" "I am Charles Carlmichael, NO ! You are Chuck Bartowski !" a viac, viac hlášok v podaní Zacharyho,Joshua a Adama. Proste žasnem. A potom príde SPOILER !!!!!! Intersect 2.0 prichádza vážnosť akčnosť srandy ubúda ale Adam stále úspešne hlaškuje. Napokon zo sérií na sériu je všetko horšie a horšie a koniec je strašný. Nemyslím tým, že ho réžia urobila zle, ale je to proste príbeh zo zlým koncom. Ja toto môže jedine tak odporučiť sľubujem Vám, že po 3 sérií budete aj vy chcieť mať v hlave malý počítač (INTERSECT). Chuck je proste geniálny !

Agentura Jasno (2006) (seriál)

Prečo tak nízke hodnotenie ?? Veď je to fantastická odreagovačka. 4 séria strašne graduje, niektoré prípady fakt zamrazia, hláškovanie z filmov a nekonečne sršiaci Shawnou sarkazmus je proste parádička. Dneska sa pokúsim načať piatu sériu som zvedavý ! Zatiaľ 5/5* UPDATE* 23.1.2013 21.35 práve som dopozeral 16 epizódu 5 série. A kričím KRISTE PANE TO JE NA NOMINÁCIU ! Proste epizódy o Jing a Jang sociopatovy sú fakt, fakt, fakt a ešte raz, fakt perfektné. Žasol som nad detailnosťou, hudobnou vložkou a vtipnými hláškami v tých najhorších scénkach. Stále nemôžem uveriť v to nízke hodnotenie ! 6/5* UPDATE* 18.7.2013 14.06 Dneska som mal možnosť si vzhliadnúť poslednú epizódu 7 série. A poviem Vám toto čo sa deje v tom seriály je nehorázne. Toľko originality aj po 7 sériach to je proste úžas! Najviacej milujem tie ich tanečky, keď zistia, že niekde straší alebo niečo záhadne sa stalo. A paródie na filmy v seriály tak vymakané, že som umieral smiechom akože :DDDDDDDD Tony hlášok s filmov úplne v tých dokonalých chvíľach...Viete čo ? Idem si dať 6 a 7 sériu ešte raz. Last UPDATE* 8.7.2014 Dneska na včerajšie výročie seriálu som si dal 8. sériu. Chýba mi Gus aj Shawn kto bude teraz so mnou hlaškovať s filmou ? Potrebujem kamaráta ako sú oni. Ďakujem Psych - Os bola to parádna jazda...R.I.P.

Sousedská hlídka (2012)

Šialená partia plná šialených ľudí ešte plnejšia šialenejšími hláškami. Áno je to tak 3x slovo ŠIALENE ! Herecké obsadenie a zneškodňovanie mimozemšťan-ou zábavným spôsobom. No čo Vám poviem ! Ja som sa bavil 4* zaslúžené.Snáď, len toľko, že to mohli ukončiť inak v pohode by som zvládol aj The Watch 2 (: Je to vtipné

Total Recall (2012)

Neverím,že som sám komu príde smutné to nízke hodnotenie. Colin Farrel, ktorý ma mätúce sny. Človek nevie kam skôr. Mne osobne sa nápad s Total Recallom páči i, keď je to skôr na 3 hviezdy než na 4. Dodal by som, len toľko že sa z tohto dá vyťažiť oveľa viac a popliesť hlavy tak ako sme to mohli vidieť vo filmoch ako je Prekliaty Ostrov. Je však jasné, že na pôvodnú verziu to ne šľape, ale takto to neoceniť je trochu zbytočne prehnané.