Marley a já (2008)

K tomuto filmu mám pár slov. Povedená komedie s Owen Wilson a Jennifer Aniston. Tento film mě velmi dojal. Na začátku bych psa Marley dal pryč, ale ke konci bych si přál, aby žil. Ano tento film napřed působí nenávist vůči Marleymu, ale nakonec lítost a smutek. Ale teď z veselejší stránky. V některých momentech jsem se velmi zasmál v jiných zase tolik ne a komedii doporučuji.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Ze začátku jsem se tomu smál velmi dlouho. Bohužel později pády ztrácely na humoru a od 3 série to byla až moc drtivá porážka, že už to nebylo příliš k smíchu. Je to jen můj názor, ale drtivé pády mě po dlouhé době omrzely. 4 série Drtivé porážky byla na mě až moc drtivá. Nemohu říct, že jsem se nezasmál, ale ty pády byly katastrofální, ale přesto k popukání. Jinak dobré komentování Johna Hensona a Johna Andersona. A především vynikající překážky.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Vždycky jsem si myslel, že první film je nejlepší a pokračování je o něco horší. Ale tady jsem se přesvědčil, že Terminátor 2 je o něco lepší než první díl Terminátora. James Cameron mě přesvědčil, že pokračování filmu nemusí být nejhorší. Abych pravdu řek Terminátor 2 je lepší než Terminátor 1. Nemohu přesně říci proč, ale je to tak. Terminátor 2 se povedl ze všech pokračování nejvíc. Možná lepším propracováním, vetší akci a mnohých jiných detailů. Na filmu Terminátor 2, se mi nejvíc líbí konec, který se Jamesu Cameronovi opravdu povedl. (Skvělé akční sci-fi)

Přátelé (1994) (seriál)

U seriálu Přátelé jsem se zasmál snad ze všeho nejvíc hned po Simpsonovích. Vynikající komediální seriál s báječnými herci, ke kterým přesně pasovaly jejich postavy. Dále také obdivuji český dabing, který je opravdu přesný k hercům. Poslední epizoda Přátelé dopadla nejlépe, bohužel je škoda, že to byla poslední epizoda a vše skončilo. Od první série až po desátou jsem si užil velkou zábavu, která stála zato.

Futurama (1999) (seriál)

Nic proti Futuramě, ale zdá se mi, že je to trochu zkopírovaný formát Simpsonů. Ale i tak je to velmi povedený seriál, který rozhodně není nejhorší, ale nemůže se rovnat Simpsonům. V celku jsem se zasmál, ale měl jsem k něčemu výhrady. Ale i tak jeto jeden z mích nejoblíbenějších seriálů a proto dávám 5 hvězdiček. Jinak věřím tomu, že napsat scénář, který by nebyl natolik trapný, aby seriál nepatřil do odpadu muselo být velmi těžké. Obdivuji Matta Groeninginga, že po Simpsonovích dokázal ještě něco takového vymyslet. Fututama je seriál plný humoru a zábavy a doporučuji ho všem.

Digimon (1999) (seriál)

Abych pravdu řek tak jako malý jsem se na tyto pohádky jako například pokémon díval velmi rád. A musím přiznat, že se podívám občas i teď. Když mi bolo 5-6 let myslel jsem si, že je to nejlepší seriál na světě. O pár let později na ČSFD jsem bohužel zjistil, že je to jeden z nejhorších seriálů. Později jsem si řekl, že se to dalo čekat. Ale na druhou stranu je to pohádka pro děti a ne pro nás starší. My to hodnotíme takto a děti jinak. K seriálu Digimon mohu říct, že to není úplně nejhorší. Viděl jsem i jiné seriály, které nebyli pro děti a přesto byli horší než digimoni. Na seriálu Digimon obdivuji především snahu, postavy a jména. Jinak pro děti povedená pohádka proto dávám 3 hvězdičky.

Mach a Šebestová k tabuli! (1985)

Mach a Šebestová nejen jako film, ale i jako seriál jsou nezapomenutelné. Miloš Macourek, Jaroslav Doubrava, Adolf Born dokázali zrežírovat dokonalý kreslený film. Miloš Macourek stojí i za jinými pohádkami jako například Arabela, Létající Čestmír a mnohých dalších filmů a seriálů, které jsou nezapomenutelné.

U pokladny stál... (1939)

Vlasta Burian je opravdu nezapomenutelný komik, který dokáže rozesmát každého v jakékoli komedii, ve které hrál. Tento film dokazuje, že Vlasta Burian opět zabodoval v humoru a herectví. Skvělá komedie s Vlastou Burianem, která nepotřebuje delší komentář.

Ducháček to zařídí (1938)

Opět velká zábava s Vlastou Burianem ve skvělém filmu. Další nejlepší český film jaký jsem kdy viděl.

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

Nicholas Winton je člověk, který bojoval za správnou věc. Jen dík němu přežilo velké množství dětí. Viděl jsem dokument: Síla lidskosti - Nicholas Winton a nemohu slovy vyjádřit mé pocity. Bylo to neuvěřitelné, co vše udělal Winton jen proto, aby zachránil cizí životy. Pro děti to muselo být těžké opustit své rodiče, já sám si to neumím představit, kdybych měl jako malý opustit svou rodinu. Dokument je opravdu skvělý a musím smeknout před Nicholasem Wintontonem co vše dokázal.