Pátek třináctého (2009)

Typ hororů, který není nic moc a který se mi moc nelíbí. Jedná se tam o násilí krev... Děj mi přijde skoro žádný a trochu mě mrzí, že Michael Bay se tomu podepsal jako producent. Všechny ty filmy mi přijdou už moc a jedná se skoro o totéž. Je mi líto, ale tento film opravdu za moc nestál. Ale zase se dívám na snahu, scénář... Jinak extra dobrý horor to není.

Jája a Pája (1986) (seriál)

Jeden z nejlepších večerníčků jaké jsem kdy vidě. Obzvlášť se mi líbí postava Krkovičky a hlas Františka Filipovského.

Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (1972) (seriál)

Ani černobílý Spejbl a Hurvínek mě neodradil od shlédnutí a musím přiznat, že to stálo zato. Opět jsem s zasmál a pobavil a nemám výhrad. Spejbl a Hurvínek jsou prostě dokonalé loutkové postavy, které pobaví snad každého. Myslím, že je to takto: Američané mají Simpsonovi, my Češi máme Spejbla a Hurvínka, (Tak si to myslím já.) Ještě dokonalý hlasy Miloše Kirschnera a ostatních mluvících za loutky jsou prostě úžasné.

Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (seriál)

Hurvínek mě opět rozesmál. Dokonalý loutkový večerníček, u kterého není nic vytknout. Dokonalé loutkové pohyby a ještě dokonalejší zábava. Jako malý jsem se díval na Spejbla a Hurvínka a dívám se na ně doteď.

Byl jednou jeden... vynálezce (1994) (seriál)

Řeknu to asi takto: Velmi poučný kreslený seriál a doporučuji ho všem. Těch 5 hvězdiček si tento seriál zaslouží a kdo chce se něco dozvědět tak doporučuji tento seriál. Je velmi poučný a i já sám jsem se dozvěděl velmi cenné informace o vynálezech a minulosti. DOPORUČIJI VŠEM dětem i dospělým.

Norbit (2007)

Musím přiznat, že maska Razpuši byla skvělá. Celkem jsem se zasmál, ale něco tomuto filmu chybí, něco podstatného. Eddie Murphy sice nezklamal co se týče humoru, ale i tak jsem s filmem nebyl příliš spokojen.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Steven Spielberg dokázal natočit dokonalý válečný film. Vynikající válečné provedení i atmosféra celého filmu. V celku dobré obsazení herců. Tento film je jedním z nejlepších válečných filmu, které jsem kdy viděl. Obsahuje vše co válečný film obsahovat má. Oscarový film, který rozhodně nepatří do odpadu. Jinými slovy doporučuji tento film každému, kdo opravdu ocení válečné filmy. Obdivuji všechny herce, kteří museli vydržet natáčení. Myslí, že pro Steven Spielberg i jeho tým to bylo velmi těžké natáčení. Jsou tam některé scény, které nebylo lehké natočit a já obdivuji kameramana i režiséra. Jsem s filmem spokojen a nemám k němu výhrad.

Titanic (1997)

Nemám slov pro tento film. Takový skvost je těžké okomentovat správnými slovy. James Cameron dokázal natočit skvělý film, který si zaslouží vysoké hodnocení. Nikdy jsem neměl slze v očích když jsem sledoval jakýkoliv film, ale Titanic mě dostal. Když jsem film uviděl poprvé div jsem se nerozbrečel (Né doslova, ale slze v očích jsem měl). James Cameron si zaslouží obdiv nejen za film, ale za scénář, (který dokázal napsat sám). Titanic dostal 11 Oscarů. Udivuje mě, že Titanic na svou dokonalost má momentálně jen 83%. Přiznejme si, že bychom nedokázali natočit takový film. A trochu mě mrzí, že jsem našel u některých uživatelů na CSFD jako hodnocení odpad! Takový film jako je Titanic si to rozhodně nezaslouží.

Transformers (2007)

Film, který ani nemusím komentovat. Z mého pohledu je to dobře provedený film, který si zaslouží toto hodnocení. Skvělí film pod vedením Michaela Baye a Stevena Spielberga. Ze začátku mě film moc neohromil, ale teď se mi zdá, že je to jeden z nelepších akčních filmů, které jsem kdy viděl. Prostě film, který nepatří do odpadu.