Přednosta stanice (1941)

Známy komik Vlasta Burian nezklamal, co se týče humoru ani tady. Skvělá komedie s báječnými herci.

Na samotě u lesa (1976)

Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak známá dvojce, která rozesmála snad každého. Na samotě u lesa je jedna z nejlepších komedií. Humor, který není příliš trapný ani moc přeplácaný. Komedie, u které se každý zasměje (bez ohledu na věk). Všichni herci dokázali hodně pobavit a na celém filmu jsou nejlepší některé hlášky např. Chčije, a chčije. Důdů. Co to je? To jsou honci... Velmi jsem se zasmál.

Sedm statečných (1960)

Já mám Westernovky rád a musím přiznat, že tento film mě dostal. Film, který mluví sám za sebe. Skvělý herci prostředí a skvělá akce.

Insidious (2010)

Podle mého je to takřka originální horor. Některé věci jsou trochu podobné jiným hororům. Musím přiznat, že Jamesu Wanovi se podařilo natočit povedený horor. I když jsou tam některé momenty nudy obzvlášť na začátku. Insidious je typ hororů, který se mi takřka líbí. Je tam nějaký děj ne jako např. Pátek 13 (2009), Bazén (2001) atd. U těchto dvou hororů se jedná jen o násilí bez nějakého výrazného děje. Normálně bych dal Insidious 5 hvězdiček, ale jednu ubírám pro některé momenty.

Planeta opic (1968)

Výborný film, který mě naučil 1 věc a tu, že Nikdy neposuzovat film podle roku natočení (1968). V tomto ohledu jsem se hrozně mýlil říkal jsem si, že to je blbost. Ale teď vím jak úžasný je to film a jak jsem se velmi mýlil. Doteď toho lituji, že jsem o tomto filmu pochyboval. Ještě musím zdůraznit masky opic, které byli opravdu skvělé. Někdy mi připadalo, že to ani nebyli herci, ale pravé vyspělé opice. (Samozřejmě, že herci.) Tento film je opravdu povedené Sci-Fi, Dobrodružné a Dramatické, které stojí za to shlédnout.

Vesničko má středisková (1985)

Vesničko má středisková, je opravdu film s humorem, který snad nikdy nezestárne. Tento film je opravdu jeden z nejlepších českých filmů. Jinak nemám co dodat snad jenom to, že tento film stojí za shlédnutí a že každý se zasměje.

Barbar Conan (2011)

Podle mého je to film, který se takřka povedl Marcusi Nispelovi. I když jsem čekal něco jiného a trochu víc. Na druhou stranu Marcus Nispel režíruje samé horory, které nejsou nic extra, takže jsem nemohl čekat nic dobrého. Pro mě velké zklamání. Každý ať si udělá názor sám já jenom říkám, že film za moc nestál. Sice to není žádný trhák, ale toto hodnocení si snad zaslouží. Časem uvidíme, jak jsi tento film oblíbím.

Tohle je Sparta! (2008)

Čekal jsem cokoli, ale tohle ne! Tato parodie je opravdu neskutečná splácanina a opravdu neskutečná blbost. Neúcta k 300: Bitva u Thermopyl. Nemohu, ale říct, že jsem se nezasmál a proto dávám 1 hvězdičku. Jinak si myslím, že to byla ztráta peněz, materiálu... Ale pořád lepší než Disaster Movie to už je úplná blbost.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Celkem povedená parodie. Zasmál jsem se a musím říct, že je to snad nejlepší parodie jakou jsem viděl. Poté s ostatními díly Scary Movie to šlo s kopce a už je to blbost. Každopádně co jsem mohl čekat od parodií. Musím přiznat, že Scary Movie je mnohem lepší než Tohle je Sparta! Všichni se smáli i ostatním dílům Scary Movie, ale jednička je snad nejvíc povedla.