Šéfové na zabití (2011)

Tohle jsem ani trochu nečekal, občas jsem se fakt smál tak moc, že jsem se skoro zadusil vlastníma plícema. Kevin Spacey je skvělej hajzl, Colin Farrell rozhodně vyhrává cenu za nejlíp zahranou vymletou koksovou palici a dokonce i nymfa Jennifer Aniston mě moc pobavila. Film o triu tupců, který chtěji udělat to, co chceme v hloubi duše udělat všichni, zabít svoje šéfy. Super nápad, ale jak to jenom zařídit a neušpinit si při tom ruce? Už scéna s týpkem co zvládá "wet work" mě málem zabila, a to je teprve začátek. Čtyři hvězdy! Ale trochu slabší, protože to ke konci začne ztrácet tempo.

Strom života (2011)

První půlka filmu je moc fajn. U toho dokumentu o vzniku naší planety jsem ani nedejchal, ale pak tam začali pobíhat nějaký děti a začalo to ztrácet šťávu. Malickova artová onanie? Oslava bytí? Nejlepší existenciální film jakej jsem viděl? Nevim. Obsah jsem úplně nepobral, je tam toho moc (vlastně, je tam asi skoro úplně všechno!) ale forma je tak nádherná, že je mi to jedno.

Rumový deník (2011)

Hele já nevim s tim Deppem, je poslední dobou nějakej divnej, ne? Nebo spíš neni divnej, to možná bude ten kámen úrazu. Ale koukat se na to dá. Knížku jsem nečetl, byl jsem ale informován, že Hunter S. Thompson byl magor první třídy, takže to asi mohlo bejt o dost šílenější, takhle je to jenom doooceeela fajn komedie, která se ti dvě minuty po závěrečných titulkách vyleje z palice. A toho rumu tam bylo málo.

Transformers 3 (2011)

Nelíbí se mi dementní děj. Nelíbí se mi Shiova nová barbie. Nelíbí se mi skoro nic. ALE, fakt hodně se mi líbí druhá půlka filmu. Sice bezduchá, ale naprosto ultimátní řežba robotů ve zdevastovaným městě. Nebejt toho, tak mi tenhle film ani nestojí za nějaký hodnocení. Takže, tři hvězdy za to, že jsem mohl vidět jak kamión nakope prdel hasičskýmu autu, za to, že jsem mohl vidět jak si obří roboti ukopávaji svoje obří hlavy, vytrhávaji svoje...kabely, všude stříká...olej a to všechno hezky zpomaleně.