Skokan (2017) odpad!

Film špatný po všech stránkách. Nejhorší na tom je, že je to placené z našich peněz.

Všichni dobří rodáci (1968)

K filmu není co. Nové barevné zrestaurování navíc film približuje i mladšímu publiku. 95%

Atomové gymnázium (1986)

Tak jak mě bavil toxický mstitel tohle mě opravdu nebavilo. Chybí nápad a humor, navíc scény se vlečou filmu chybí spád. 15%

Unesená (2012)

Zcela zbytečný a ničím nezajímavý film. Klesající tendence Nicolasových filmů asi nemá dno. 15%

Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Tak už nám sebrali všechno. Od castu, kde se nevybíralo podle kvality ale podle genderových měřítek až po nulové napětí a děj. Film dokonale opisuje povrchnost a hloupost dnešní doby. Úpadek v přímém přenosu. 15%

Godzilla (2014)

Velkolepá výprava, která je možná malinko plochá ale kdo by si vytíral že. Nedostane zkrátka nic víc než bombastickou akci s jednou krásnou příšerou navrch, která si hodně půjčuje z prvních japonských filmů což je jen ku prospěchu věci. 95% jak malovaných.

Malí válečníci (1998)

V dětství jednoznačně nejoblíbenější film. Chodili jsem si ho půjčovat snad každý pátek aby jsme se na něj mohli dívat celý víkend. Krásné dětství.

The Notorious B.I.G. (2009)

Pro nezasvěceného nuda. Pro člověka, který zná celou tuhle historii je to doplnění vzdělání. Několikrát jsem některé části přetáčel a dohledával si kdo je vlastně kdo. Maličko jsem tlačil slzu při vzpomínce na poslouchání starých rapových desek. Jsem rád, že film i ukazuje skutečnost tak jak byla a ukazuje, že 2pac se vlastně ke konci života naprosto zbláznil a že démonizovaný Biggie vlastně za nic nemohl. 100%

Ve stínu (2012)

Povinně bych to pouštěl na školách. 85%

V zajetí démonů (2013)

Jsem rád, že jsem na to šel do kina, protože jsem si uvědomil jednu věc. Česko je nekulturní země plná buranů, kteří neví jak se chovat ani v tom blbém kině. Co je kurva vtipného na plačící holčičce nebo na posedlé ženské co lítá ve vzduchu ? Proč někdo jde na horror s tím aby se tam smál jak pitomec, říkal nevtipné poznámky a bavil své opice kolem sebe ? Krásné poznání, že je lepší jsi ty filmy kurva stahovat a jebat na to platit za kino. Film krásný a opravdu děsivý. 90%