Martha (1974) (TV film)

Můj první film a zatím nejlepší který jsem zatím od Fassbindera viděl. Jedná se o drsné, nepříjemné psychologické drama, ve kterém jde o psychické (občas i fyzické) týrání ženy, které vyústí v dost špatný konec. V takovémto filmu to snad ani jinak končit nemůže. Nesmírně silný film s výbornou kamerou, scénářem, režií.

Tom a Jerry - Zmařené plány (1948) (epizoda)

Další výborný díl. Ze začátku to jsou obyčejné honičky, ale po té scéně s tou pistolí to je jiné kafe. Konec je vygradovaný skvěle.

Tom a Jerry - Dirigenti (1950) (epizoda)

Nejlepší díl ze seriálu! Vždycky, když na to koukám tak se mohu smíchy potrhat. Geniálně udělané.

Casino (1995)

Nejvíce mě tu zaujala kamera, která je prakticky pořád v pohybu. Svižný film s výbornými hereckými výkony a především Scorseseho režií. Vyděl jsem ho asi 15x, ale ještě mě neomrzel.

Leningrad (2009)

Ceké je to skvěle zahrané a natočené. Letadla byla teda udělaná dost hrozně, ale boje na zemi jsou udělány skvěle. S čistým svědomím dávám 4.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Mě se to líbilo víc než Vetřelec 3. Vetřelec křížený s člověkem je velmi dobrý. Scéna s vycucnutím vetřelce je úžasná.

Čelisti (1975)

Nejlepší film o lidožravém žralokovi, který byl kdy natočen. Jeden z nejlepších Spielbergových filmů. Hudba je dokonalá.

Hrůza na jevišti (1950)

Jeden z mála filmů, který se Hitchcockovi nepovedl. Postrádal jsem tam trochu víc napětí. Vznikla s toho taková naivní nudná nedektivka. Co se mi, ale líbilo byl ten závěr, jinak ale nic moc.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Výborný western, který je asi na stejné úrovni jako Tenkát na Západě. Závěrečná scéna, která trvá asi 10 min. je úžasná. Najdeme tam i pár dobře vydařených vtípků. Leone je nejlepší režisér westernů na světě, kterého už nikdo nikdy nepřekoná.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Čekal jsem další trapnou, lacinou komedii, ale opravdu jsem se mýli. Jsou tam velmi dobré vtipy! Vojtěch Kotek to natočil opravdu dobře. Skvěle jsem se bavil.