Okno do dvora (1954)

Mistrovské dílo napětí. Grace Kelly hraje velmi dobře a James Steward také. Alfred Hitchcock umí. Nechápu, že za to nedostal Oscara!

Topaz (1969)

Alfred Hitchcock natočil tento film aniž v něj věřil. Má to sice daleko od Hitchcockových vrcholných děl, ale pořát to je dobrý špionážní Thriller. Dobrá zápletka a režie. Hlavní postava sice nehrála nejlíp, ale mohlo to být horší. Pro mě lepší než Vertigo.

Ptáci (1963)

Jeden z nejlepších Hitchcockových filmů. Režie mistrovská a triky také moc dobré. Byl to první Hitchcockův film co jsem kdy viděl. Moc se mi líbilo, že je film bez hudby.

Závrať (1958)

Na tento film jsem se velmi těšil, ale hrozně mě sklamal. Nesmírně zdlouhavé, měl jsem co dělat abych u toho nusnul. Co se mi na tomto filmu líbilo byly dvě scény a hudba.

Roztržená opona (1966)

Dost netipický Hitchcock, ale lepší než Topaz. Nejlepší z celého filmu je vražda na farmě a scéna s autobusy.

Zběsilost (1972)

Po Psychu a Ptácích pro mě nejlepší film od Hitchcocka. O dost brutálnější vraždy než v jeho dřívějších filmech (Kromě Psycha). Střih jako vždycky výborný.

Psycho (1960)

Pro mě nejlepší Hitchcock! Scéna ve sprše je natočená fantasticky. Athony Prekins nemohl hrát lépe.

Psycho (1998)

Hrůza!! Van Sant si přece musel uvědomit, že vyrovnat se Hitcockovu Psychu je nemožné. Jestli si toto uvědomoval tak to nemusel vůbec točit.