Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

No, český seriál...Jinak to snad ani dopadnout nemohlo. Herecké výkony jsou hrozné, scénář doslova rve uši. Snad jediné plus této hrůzy je výkon Libuše Šafránkové a díky ní dávám tomuto seriálu 1 hvězdu.

Sedmý kontinent (1989)

Celý film sledujeme pomalou, ale jistou destrukci jedné rodiny. Ten začátek mi, ale přišel dost zdlouhavý. Dost silný kafe, pro běžného nebo nepřipraveného diváka to musí být obrovský šok.

Pianistka (2001)

Velice dobré psychologické drama se skvělou režií mistra Hanekeho. Po druhém shlédnutí jsem pochopil o čem ten film vlastně je, takže měním hodnocení z tří hvězdiček na čtyři.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Asi vám budu připadat jako totální neznalec, ale podle mě je to děsný seriál. Nemám moc v oblibě seriály, hlavně ty, které vysílá Prima cool. Někdo řekne nějakou přiblblou repliku a ozve se ten příšerný umělý smích, který dělá z toho diváka naprostého vola. Dokážu snad sám zjistit jestli mi ten vtip připadal legrační nebo ne! Umělý smích prostě pohrdá nebo se vysmívá divákovi, který na to kouká. Herecké výkony nejsou moc dobré. Prostě tahle komerční slátanina mě minula. Nejraději bych tyhle seriály zrušil!!

Antikrist (2009)

3 hvězdy za geniální úvodní scénu a úžasnou vizuální stránku, ale 2. polovina filmu je odporná!!!

Mechanický pomeranč (1971)

Jeden z nejlepších filmů Satnleyho Kubricka. Výborně vybraná hudba (Rossini, Beethoven) a skvělý výkon McDowella.

Šťastnou cestu (1943)

Výborný film. Rozhodně nejlíp hraje Adina Mandlová-úžasný výkon. Otakar Vávra to dokázal natočit neuvěřitelně moderně a svěže. Jediné co mi vadilo byl herecký výkon Nataši Gollové. Vávra uměl dramata vždy výborně a tenhle film to potvrzuje.

Dokonalá bouře (2000)

Moc dobré efekty, smutný konec, dobré herecké výkony, ale jinak kravina. Vrtulník tankuje ve vzduchu při ohromný bouři, záchranáři skáčou do rozbouřeného moře a v té největší bouři dokážou svými krauly držet rychlost s obrovskou nákladní lodí. Horší tři.

Adelheid (1969)

Moc pěkný ač zdlouhavý film. Nejvíce se mi na něm asi líbila geniální Bachova hudba. Vláčil patří k nejlepším českým režisérům. Jenom mi není jasně proč se zde píše, že to je thriller. Podle mě se tenhle žánr velice liší od tohoto filmu...

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Skvělý, inteligentní film. Tarantino si oscara za scénář určitě zasloužil. Scény s Travoltou a Jacksonem jsou geniální, ale scény s Brucem Willisem se mi tak nelíbily. Poprvé, když jsem to viděl jsem dal slabé čtyři hvězdičky, podruhé jsem dal hned pět hvězd. Jednoznačně nejlepší Tarantinův film.