Fotři (2023)

Začátek Burrovska navazka do woke Ameriky, která se rozplyzne v brecku přijetí všech všemi.

Anatomie pádu (2023)

Pro mě událost roku. Narozdil od většiny filmů, kde nechápete, proč postavy dělají, co dělají a Vás to ani nezajímá, tak tady všechno funguje dokonale. Nejenže je na tom plátně chápete, ale i fyzicky cítíte, co se jim děje. A navíc to má i neprvoplánovou message. A navíc tam umí hrát. V čele s tím chlapečkem a psem. Bez žertů.

Podobizna (1947)

Těžko hodnotit tenhle skoro osmdesatek let starý film dnešními měřítky. Na svoji dobu určitě špička. Já si ho ale z dětství pamatuju opravdu jako hruzostrašné dílo. A s obrazy, které v tom filmu vůbec nejsou.

Focus (2015)

Neskutečně nudná věc o nesympatických lidech, co dělají zlé věci. Proč se na to koukat?!

Úsvit (2023)

Tak v tomhle filmu nefunguje nic: scénář, vnitřní logika postav a celé situace, dialogy, herecké výkony. Nejhorší je neuvěřitelnost všeho v kontextu 30tých let, do kterých je film unesen. Scéna z vesnice je tak strašná, že jsem si pozvracel polobotky. Je to totální kravina a všem, co dali víc jak dvě hvězdy přeju, aby se na to v pekle dívali furt dokola.