Pomáda (1978)

Olivia Newton-John a John Travolta byli v tomhle filmu úžasní a nepřekonatelní. Filmu ani nic nechybí. Romantická zápletka, děj, skvělé herecké výkony, krásná hudba. Je to kultovní film všech dospívajících slečen a maminek, které na něj rády vzpomínají. Super!

Pelíšky (1999)

Tohle je fakt dost dobrá česká komedie a nejenom komedie. Určitě vás film pobaví, zároveň musíte mít nějaký názor na komunisty a tu dobu, prostě paráda. Dobré herecké výkony a dobré hlášky a scénky taky nechybí. Co více dodat?

Pearl Harbor (2001)

Výkony obou herců dobré, zápletka dobrá, scény dobře natočeny. Nádherná je titulní písnička. Ale zdá se mi, že se tvůrci tak úplně nedrželi historie, že? Jinak ale dobrý a dojemný film, romantika a akce nechybí. Pěkné.

Hříšný tanec 2 (2004)

Tohle byla asi povinnost zkouknout, protože jednička je prostě úžasná. Ale dvojka mě zklamala. Nic jiného než náhražka a napodobenina jedničky. Úplně stejná zápletka, akorát trochu jiné prostředí a samozřejmě jiní herci. Jinak ale nic moc, jedničku to rozhodně nenahradí.

Hříšný tanec (1987)

Překrásný kultovní film, nejvíce jsem si na něj vzpomněla v tanečních - můj a tvůj taneční prostor. Skvělé výkony, hudba, zápletka taková pěkná romantická. Jeden z nejlepších romantických filmů, na který vás asi nikdy nepřestane bavit se dívat...

Hráči se smrtí (1990)

Jo, zajímavá zápletka a strhující děj. Vynikající Julia Roberts, prostě pěkný film, ke kterému snad už není co moc dodávat. Leda - nikdy to sami nezkoušejte.

Rebelové (2001)

Tohle je hezký český film. Líbil se mi, zajímavý nápad, dobré výkony herců, chytlavé písničky, romantické, smutné, dojemné, k zamyšlení... Prostě hezký film, u kterého nevadí, když se díváte znova.

Pravá blondýnka (2001)

Člověk by si asi nejdříve řekl - bezduchá komedie o bezduché blondýnce, typická americká ptákovina. Ale ono tomu tak není. Film je to vskutku povedený a zábavný. Reese nehraje vůbec špatně, ona je totiž dobrá herečka. Hezký příběh o holce, která konečně pozná, o čem život je, a dokáže v něm bojovat a zvítězit.

Pravá blondýnka 2 (2003)

Jednička velmi mile překvapila, byl to vskutku dobrý film, ale dvojka už není to pravé ořechové. Tvůrci se marně snaží navázat. Ach jo, proč se pořád točí různá pokračování, když jsou pak většinou horší... Tady to taky platí. Film je to už pouze průměrný, ale pořád se na něj dá dívat...

Prci, prci, prcičky (1999)

Tohle je hustá a vtipná komedie, dobrý film, kultovní scény a hlášky. Zapamatovatelné postavy. Zasmějete se, pobaví vás to, jeden z mála dobrých amerických komediálních počinů, které umí balancovat na hraně trapnost/zábava.