Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Akční
  • Animovaný

Recenze (1 995)

plakát

Země nomádů (2020) 

Film je to chvílemi smutný, tíživý, nostalgický a v dobrém slova smyslu obyčejný, jindy ale zase unylý a otravný. Takže ač byla Frances McDormarnd skvělá, více než tři hvězdy nedám ani omylem. A na Oscara to taky není, ale slabý covidový rok holt udělal své.

plakát

Pavarotti (2019) 

Klasicky, ale dobře zpracovaný dokument o mimořádném člověku, na nějž jsem se podívala velice ráda. Oceňuji, že jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí, ostatně takový byl i sám Pavarotti.

plakát

Hellboy (2019) 

Vzhledem k hodnocení jsem se bála, jaký nový Hellboy bude, ale mé obavy byly docela zbytečné. Film je vtipný, cool a má šmrnc, takže pobaví a o to asi jde.

plakát

Bitva u Midway (2019) 

Bitva u Midway mě vcelku bavila, rychle to uteklo, postavy byly sympatické a vy jim prostě musíte fandit. Případné historické nepřesnosti neřeším, jen mě mrzí, že mě film emočně více nestrhl.

plakát

To Kapitola 2 (2019) 

Bála jsem se, že to bude velké zklamání, ale nebylo. Ano, jedničce se druhý díl nevyrovná, avšak atmosféru film měl, takže jsem se nakonec docela bavila.

plakát

Pašerák (2018) 

Další z restů umazán. Eastwoodovy filmy jsou fajn a Pašerák není výjimkou, byť nepatří k jeho top snímkům. Líbila se mi atmosféra, líbil se mi příběh s tím vším svým patosem. Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami.

plakát

Mortal Kombat (2021) 

Původní Mortal Kombat jsem neviděla, ale tuhle novinku jsem si nenechala ujít - hledala jsem totiž něco nenáročného. Toho se mi dostalo. Žádný zázrak se sice nekonal, ale na jedno podívání proč ne.

plakát

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008) 

Doháním resty, takže přišla řada na starého Hellboye. Nenáročná komiksová adaptace, spíše tedy fantasy, u níž jde cítit, že jí zatím schází propracovanost a sofistikovanost příběhu, na jaké jsme zvyklí třeba z dnešních Avengerů.

plakát

Ledové království II (2019) 

Vcelku chytlavé písničky a konečně film s ne nijak závratně dlouhou stopáží, takže to docela uteklo. Postavy jsou sympatické, avšak příběh kvalit jedničky ani zdaleka nedosahuje...

plakát

Gentlemani (2019) 

Od filmu s 86 procenty jsem čekala více. Jízdu podobnou prvním Dannyho parťákům nebo tak něco. Zpočátku jsem se ztrácela v postavách i ději, snímek v mých očích neplynul, takže ač se mi líbily různé vypravěčské vychytávky či herecké výkony, z celku odvařená nejsem.

Reklama

Reklama