Pokémon (1997) (seriál)

Jen za tu první várku 150. Zbytek nehodnotím.

Fakulta (1998)

Tohle se povedlo. Další z filmů, na které mohu koukat dokola. Většina postav je sympatických a nikterak mi nevadí.

Halloween III (1982) odpad!

Kdyby se to jmenovalo jinak a bylo to označeno jako nepovedená rádoby komedie dám 1*. Ale takhle je to plnohodnotnej odpad!

Jak jsem vyhrál válku (1967)

Já v tom tu knížku prostě neviděl. U knihy jsem se přistihl, jak se směju nahlas a zde se to nevydařilo. Možná by se mi líbilo, kdyby se někdo pokusil o remake.

Oscar (1991)

Rocco ráno rdousil rezavým revolverem rivala rumového rolfa v rozjetém rychlíku! Když to má hlavu a patu! Jedna z prvních komedií, co jsem viděl. A baví mě doteď.

Apokalypsa (1979)

Až se na Apocalypse now podívám znovu, možná zvýším své hodnocení. Po shlédnutí mi vyvolal divnou pachuť v puse, kterou nevím jak popsat. Možná to už název za mě udělal. Každopádně s tímhle snímkem přišly pocity, které mi brání se na to podívat znovu. Ale já chci a někdy se musím odhodlat.

Česká policejní akademie 1. (1993) (TV film)

Spousty hodin jsem strávil u kazeťáku s Izerkem a Dobrodinským. Ale ten film není to pravé ořechové. Raději lehnu na postel a se zavřenýma očima si vychutnávám mluvené slovo.

Drž hubu! (2003)

Jedna z těch komedií, co mohu sledovat pořád dokola a neomrzí. Tahle francouzská dvojka mi pořádně potrápila bránici a já jsem rád, že díky nim budu žít déle.

Godzilla (1998)

Ještě že máme takové nenáročné filmy. Nemůžu pořád koukat na snímky, u kterých musím přemýšlet a dávat neustále pozor. Jednou za čas si sednu k televizi, mrknu na Godzillu a dobře se bavím.