The Inbetweeners (2008) (seriál)

Nemohl jsem se rozhodnout mezi 4 nebo 5 hvězdama. Ale první díl druhé řady, obzvlášť výlet na loďce či balení ancient zmrzlinářky, mě přinutil krupnout si do trioly. Takže tam těch bloody fucking five stars vrazím. A nejlepší na téhle partě 4 loserů je, že když už si myslíte, že to nemůžou víc posrat, tak to teprve začíná!

Menší krize v televize !? (2001)

Pro tentokrát budu ovce a opravdu se přidám k ostatním, protože Katovna to byl náser. Žádná píčovina jako byla Bartoška se Sepéšim, když nazpívali "smát se a žít jak jelimánci", to byl vrchol. Sem tam se opravdu něco nevyvedlo, ale pořád stačí na parádní 4 stárs.

Frajeři ve Vegas (2013)

Čtyři hvězdy jsou pořád čtyři hvězdy ;) a to červený sáčko. Kde? To musím mít!

The Big Lebowski 2 (2011)

Je to od Funny or die, hlupáci. Nemusíte se hned pochcat, že vám někdo przní TOP10.

Láska nebeská (2003)

Možná SPOILER! Láska nebeská je krásná čistá romantika, příjemné pokoukání, oddech při kterém zapomenete na všechny trable světa. Budu si to pouštět každý rok, fakt že jo! Je to krásně napasovaný na Vánoce, takže samosebou že je (love actually) láska všude kolem nás. Období, které z nás ždímá emoce ať chce nebo nechce, kdy se to zamilovává jedna radost.. všude odrážející se světýlka a jiskra v oku, měkne vám srdíčko, všechno je vám líto, ohlížíte se za tím co jste udělali špatně. Období plné soucitu.. možná proto nedám plný počet. Co se týče obsazení, tak to ani není třeba mluvit. V kapitolce s Markem a Juliette nám poslední věta jasně řekne, že nemáme píchat holky svých nejlepších přátel.. hezky zdůrazněná ve snaze napravit tenhle nešvar. Colina Firtha ač moc v lásce nemám, tak tady jsem mu tu portugalskou buchtu strašně přál, byla docela radost se na něj dívat a hlavně jak si každý jel tu svou, ale stejně si rozumněli. Keira Knightley je těžce supermasakrálně HOT a přesto jsem si tam našel jinou ženskou, kterou musím mít. Martine McCutcheon jakožto Natalie.... bože ta má takovou šťávu. Vůbec bych se za ní nezlobil.. a vtipné narážky na její postavu? Pche! Ženská bez prdele, jako týden bez neděle. Pro mě ta nejlepší postava z celého filmu. Bill Nighy tomu přidává jiný druh humoru a to dost kvalitního. On je taková hromada třešniček rozsypaných po celém dortu. Co se týče ostatních herců, tak všichni výborní, ale nemám nic špeciálního co bych k nim řekl. Spousta malých roliček potěšila. Vlastně teda ještě Colin a jeho cesta do Států. "Už nic neříkej, jedu tam. - Je mi jasný, že by tě to bralo". Kéž by se to stávalo :) Poslední scény ukazující všudypřítomnou lásku a roztahování na více a více a více a více a ještě více obrazovek, jak kdyby vypadly z oka reklamě na NOKII.. a proč vlastně ne, už jen protože "connecting people". A jaké z toho všeho plyne ponaučení? "Life is too short... get naked, fuck loud and make noise".......... and of course love!

Velcí bratři (2008)

Jooo, tak tohle byla parádní zábava. Dobrý kamarád Steven je zase extrémně koukatelnej a nejen on. Vlastně celá komedie je děsně koukatelná. A ještě s největší peckou od KiSS!!!

Star Wars XXX: A Porn Parody (2012)

Zdá se, že Leia ráda hraje hry pro celou rodinu, jako je například INCEST. Chewbacca je těžkej heartbreaker a Darth Jeff Vader je trochu nesebevědomej na to, že má péro jak nohu. Ale největší srandou jsou hlášky Obi-Wana! Už se těším na další díl... na největšího prasáka v SW universu Mistra Fakin Yodu!

Jackass: Děda Mizera (2013)

Irvinga jsem měl vždycky nejradši a na tohle čekám už pěknou dobu. Sice se nesmějete v kuse jako u regulérního jackassáckýho dílu, ale o to víc vtipnější jsou uričtý situace! Možná kdyby nenacpali většinu do traileru, dal bych třeba i plnej počet. A klobou dolů jak dokázal Billy rozhodit pár dospělých jedinců.

60 sekund (2000)

Na to se dá koukat pořád dokola. Cage je tady děsněj sympaťák a Eleanor je ta nejkrásnější kočka pod sluncem! To že film není v červených číslech je tím, že to také hodnotily ženský a chlapi, co si neseděli nikdy 15 až 20 minut na ruce dokud jí vůbec, ale vůbec necejtili.

Kick-Ass 2 (2013)

Hahááá, tak tohle byl pořádnej náser! Kick-Ass tam nemusel být, všechno to jsou rádoby hrdinové. Stejně jsme všichni čekali, jak se předvede Hit-Girl. A mé srdíčko zaplesalo radostí. Za 5-10 let budu mít s Chloë Moretz miminko, to je nad slunce jasný. A hlavní záporák je tak boží, že to snad víc nejde. Není to magor, šílenec, blázen, exhibicionista, narušenec, idiot, politik nebo jiná verbeš... je to "The Motherfucker"!!! Soo five stars, bitch!