Americký sniper (2014)

Životopisný film, ze kterého se člověk nedoví ani to málo, co čekal. Korunu tomu tvůrci nasadili tím vymyšleným scénářem, který mě doprovázel celý film. Takový Lone Survivor byl mnohem povedenější - člověk se dokázal vžít do děje. Ten rychlovýcvik mi nepřipadal jako zdárná ukázka toho, jak se člověk stane nejlepším sniperem. Americký sniper na mě působí jako film, který měl informovat širší americkou veřejnost a na krátký čas probudit jejich patriotismus.

Applikace (2014) (pořad)

Tipy, triky a aplikace pro androidí cetky. Pro trošku znalého má tento pořad přínos 0. Co taky čekat od diletantů, kteří přehlíží BlackBerry OS a raději zmiňují Windows :-D

Kolotoč (1996) (pořad)

Kvalita pořadu, učinkující + Poulíčkovy kravaty - to je opravdu jak někde u kolotoče.

Hercules (2014)

Tuctový scénář, který vám legendu ani pravdu o Herkulovi neprozradí. Na mě to působilo jako nějaké pokračování něčeho ..... slabé ohlédnutí do minulosti, o životě Herkula téměř ani zmínka. O Herkulovi není natočené nic a tvůrci měli možnost natočit megafilm. V dnešní době se jedná jen o další komerční balast.

Brutální predátoři (2011) (seriál)

Díl o krajtě opravdu diskutabilní. Může dorůst délky až 15m, při neustálé stravě a (prý) díky dnešnímu "globálnímu oteplování" ? Ale jak, když vlastně žádné globální oteplování není .... V dokumentu se člověk nic zásadního a hlavně nového nedoví a o těch velkých zvířatech se povídají jen legendy.

Američan (2010)

Ve filmu de facto o nic nejde. Celý děj byl vypsán zde v obsahu. Mám-li hodnotit jako akční krimi film, tak velmi slabé dvě hvězdy. Film bez jakékoliv akce, napětí a dialogu. Hodně jsem se přepočítal a film jsem zbytečně přecenil ještě před samotným shlédnutím :-)

Jak to bylo, šéfe? (2022) (pořad)

Tak tohle má koncept asi jako česká gastronomie před deseti lety. Z úcty ke Zdendovi dávám 1*, protože před lety odvedl kus práce a naučil nás žrát. Ale tohle je fakt zoufalý recyklát ....

Vražda na jachtě (2019)

Ten Netflix musí mít opravdu hromadu peněz, když mu není líto zaplatit takovou sračku ....

Osbournovi (2002) (pořad)

Když si člověk přečte nejprve jeho biografii a pak se koukne na tohle, tak to hned dává větší smysl a je to docela sranda. Po těch tunách drog si Ozzy vedl náramně dobře. Ale bydlet bych tam nedokázal - jak by řekl sám Ozzy - ani jednu zasranou minutu ... :-)

Příchozí (2016)

(.....) a nebo jsem prostě jen buran, který potřebuje mít u mimozemských filmů násílí. Příště s díky odmítnu.