Hospoda (1996) (seriál)

Tohle je pro mě kult. Super scénář a hlavně hlášky Petra Nárožného. Zajímalo by mě co všechno bylo ve scénáři a do jaké míry Petr Nárožný improvizoval. Seriál znám nazpaměť, přesto se ho nikdy nedokážu nabažit. Pravidelně sleduju každé léto a příjemně se u něj stále zasměju a odreaguju. Pro mě osobně nejlepší porevoluční seriál.

Westworld (2016) (seriál)

Musím vyzdvihnout taký skvělý dabing. Po hoooodně dlouhé době sleduji seriál s dabingem a působí to na mne fakt příjemně. Zatím mám za sebou 7 dílů, záhada střídá akci a zatím bez nějakých výtek. To prolínání mezi sci-fi a westernem mě vážně baví.

Fargo - Vlk, koza a zelí (2014) (epizoda)

Epizoda, díky které dám seriálu ještě šanci a pustím se do druhé série. Kvalita jednotlivých dílů zatím jako na houpačce a převládají spíše smíšené pocity.

The Punisher - Nebezpečí nablízku (2017) (epizoda)

Kdo si počká, ten se dočká ..... takovou řežbu jsem čekal hned od úvodu seriálu. Čekání se vyplatilo a seriál začíná splácet moji důvěru.

Space Jam (1996)

Jako malý kluk jsem to miloval a rád na tyto chvíle vzpomínám.

Příchozí (2016)

(.....) a nebo jsem prostě jen buran, který potřebuje mít u mimozemských filmů násílí. Příště s díky odmítnu.

Omluva slonům (2013)

Smutné a depresivní. Stejně jako dokumenty o delfínech a kosatkách v zajetí.

Zdravotní test národa (2017) (pořad) odpad!

Jak jinak tohle mohlo dopadnout. V těhle rádoby zábavních pořadech vystupují pořád ty stejné ksichty a z komerčních TV s sebou přinesly i stejně trapný humor ze čtvrté cenové .........