Sylvin

Sylvin

Sylvie Lerbletierová

okres Praha


4 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Forrest Gump (1994)

 • poster

  A teď něco úplně jiného (1971)

  Monthy Pythoni mi učarovali a tohle obzvlášť. Klíč k jejich humoru se může zdát jednoduchý, ale věřím, že kdyby se o to pokusil někdo jiný, ani zdaleka by to nedopadlo tak dobře, jako v podání těchto skvostných pánů. Už úvodní "How to avoid being seen" je paráda a v tomto duchu celý film pokračuje. Monthy Pythoni jsou vždy stejní...a to je dobře!

 • poster

  Mariňák (2005)

  (SPOILERS AHEAD) Film, který můžu vidět naprosto kdykoliv, vůbec nevím proč, ale je tomu tak... Mám ráda Gyllenhaala, ten mě taky k tomuhle dílku přivedl, ale upozorňuju, že kvůli svým hereckým schopnostem... A ono se mi to líbí, dokonce strašně moc... Vážně povedené. Zajímavé je, že tam vlastně není žádná akce - ale to napětí, když se naši dva hlavní snaží vystřelit a nakonec jim to není povoleno (ale o takovýhle kousililínek), vám vystačí za celý film....

 • poster

  Coriolanus (divadelní záznam) (2014)

  Jakožto celek nejlepší divadelní představení, které jsem kdy viděla. Mladě pojaté, ale respektuje to originál. Není třeba velké scény, žebřík, pár židlí a na zemi čtverec a nazdar. Jednoduchý, efektní. Gatiss boží, takhle by to asi vypadalo, kdyby Mycrofta napsal Shakespeare. A Hiddleston? Bože, můj drahý Hiddleston. Ten mladý pán má v první polovině svých třicátých let větší charisma, než kdejaký padesátiletý bard. Pac a pusu, tohle se vám povedlo!

 • poster

  Kingsman: Tajná služba (2014)

  Sylvinka nemusí akčňáky, jenže ouha, její briťáci se toho chopí a hele! Na tomhle je všechno správně. UK si udělalo reklamu jak blázen, akorát to zabalili do kabátu: "I lidi se dají vraždit stylově - v perfektně padnoucím obleku a s whiskey v ruce." Je to fajn, jojo, Colin Firth úžasnej, ten chlap je chodící reklama na pravého džentlmena a byl by, i kdyby na sobě měl tepláky a v ruce pivo. Mladej Egerton mě baví, sympatický, pohledný mladý muž, hraje přirozeně, o další hereckou generaci se tedy bát nemusíme. Ono to vůbec bylo obsazený, radost pohledět. Tohle je novodobá prča, za kterou se nemusíme stydět.

 • poster

  Hanebný pancharti (2009)

 • poster

  Univerzální uklízečka (2005)

 • poster

  Piráti na vlnách (2009)

 • poster

  Králova řeč (2010)

 • poster

  Kód Enigmy (2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace