Kocour v botách (2011)

Film Kocour v botách je odsouzen ke srovnávání s veleúspěšným Shrekem 1 a 2. Očekávání, že bude pokračovat "v jeho stopách", se však nekonalo. Shreka i oslíka nahradila druhá čičina a podivné vejco-stvoření a film si jede podle svojí noty. Ovšem doteď nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Podvědomě jsem nějak pořád čekala, kdy konečně začnou ty hlášky a ta akce, kdy se budu smát na celé kolo, jako ve Shrekovi. To se ovšem nestalo. Film nenudil, ale ani příliš nebavil..až na občasné úsměvné scénky. Téma dobré, ale za mě..zpracování nic moc. Prostě nevím, jestli byl dobrý nápad dělat film s kocourem v botách ze Shreka v hlavní roli..3***

Kocour v botách (2009) odpad!

Tak tenhle film jsem si včera stáhla omylem místo té 2011 a musím prohlásit, že podle mého názoru je to ještě méně než odpad..nezvládla jsem se na to koukat déle patnáct minut

Megamysl (2010)

Nevím, přijde mi, že jsou současné animované filmy čím dál tím méně vtipnější a tak plnící svůj úkol. U tohoto jsem se zasmála maximálně třikrát/čtyřikrát, jinak nuda. No, alespoň že ta hudba byla dobrá, jak prohlásil kolega přede mnou. 3***

Kdo přežije (2000) (pořad)

klasaa..tenhle pořad mě dostal hned první sérií a závislosti koukání na něj se doteď nemohu zbavit:D amíci sou beztak všichni hrozný mag*ři:) nejlepší série byla bez pochyb favoriti vs. fanoušci

Coco Chanel (2009)

Nuda no..taky co na tohle téma natočit za kvalitní film, jediné plus za Audrey Tatou, která se podle mého názoru na roli Coco vysloveně hodila

Nákaza (2011)

Velice autenticky natočený film, během kterého budete muset neustále přemýšlet nad tím, že tato situace může kdykoliv nastat, že takhle by se to asi taky nějak podobně řešilo a lidi by se chovali stejně . Pandemie smrtelného viru dobrý námět..dlouho nebo zda-li vůbec, jsem někdy film na podobné téma viděla nevím, nevzpomínám si. Herecké obsazení i hudba super, film nenudí, takže co dodat..do pěti hvězdiček mu přeci jen něco chybí, ale za mě 4****

Babel (2006)

Skvělý film. Trochu náročnější pro pochopení, které ale zcela samo v průběhu vyplyne na povrch. 4 ****, pro mě mínus za tu hrozně nadr*enou asiatku, neboť její role do tohoto filmu vůbec nepasovala..tedy jasněji řečeno, až na to že byla zklamaná životem, jsem vůbec nepochopila proč jí tam režisér dával a jakou roli měla hrát. Souvislost zbraně s jejím otcem byla jasná. Ale určitě doporučuji..

Ocelová pěst (2011)

Přemýšlím mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami..Ocelová pěst není špatný film, každopádně mu dost ubírají ty dvě hodiny osm minut. Je to škoda..stačilo by ubrat tak půl hodiny a spoustu keců a přemýšlení o tom, jak se z Charlieho začíná postupně stávat docela dobrý otec a začíná si uvědomovat, že svět není jen o něm. Tři a půl hvězdy, ale jelikož se od pěti zaookrouhluje nahoru, tak dávám 4****. Nejlepší scéna v Zoo, bez pochyb. Kdo má rád Transformers, bude se mu tento film určitě líbit. Palec nahoru za ty robotí bitky, super.

Earth (2007) (TV film)

Úchvatné scenérie a záběry, těžko vyjadřovat slovy..5*****

Hotel Rwanda (2004)

Po přečtení značné části komentářů, vzhledem k procentuálnímu ohodnocení a k tomu, že je z roku 2004, jsem od tohoto filmu čekala mnohem více. Oceňuji samozřejmě námět a i film celkově ale myslela jsem, že bude poněkud "akčnější", něco ve stylu Slzy slunce. Takže ve finále trochu nuda a neustálé očekávání kdy už konečně přijde nějaká akce. A proto jen 3***