Útok na věžák (2011)

Útok na věžák není špatný film. Nudit se u něj nebudete, neboť o akci tady není nouze. Hlavní postavy a děj velice originální. Bohužel jsou tady jisté "mouchy" které mi u něj vadily, jako třeba ti mimozemšťané s fosforovými zuby, proč když na zemi zaútočí a zabijí xy lidí, tak vláda VB nenasadí armádu ani cokoliv jiného?? Rovněž také pochybuji, že by skupinka 15ti letých dětí, i přesto že jsou to "gangsteři", dokázala všechny mimozemšťany pobít..proto 3***

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nesouhlasím s rozdělením posledního, sedmého dílu, na dvě části. První část byla poněkud nudnější a na tu druhou, akčnější, jsme si museli počkat cca rok. Jako čtenář, který přečetl všech sedm knih musím říci, že mít ty finanční prostředky a možnosti, jako měl D. Yates na natočení obou částí posledního dílu, bych to já udělala naprosto jinak, ale to je jiný příběh. 4**** za tu vizuálně skvělou bitvu o Bradavice u které jsem se opravdu bavila,za to že druhá část je lepší a je už poslední a samozřejmě za výkon všech herců, kterým není opravdu co vytknout. Přesto jsem už docela ráda, že jsme se Harryho Pottera ve filmové podobě konečně zbavily..

X-Men: První třída (2011)

Tento X-Men mě teda osobně docela zklamal, čekala jsem mnohem více. Film je natočen tak, aby Vám vysvětlil původní první díl X-Mena, ale prostě jinak, než je je zde vysvětleno, by jste to ani nečekali a proto zklamání, protože mi tady chybí jakákoliv originalita. Triky mi přijdou levné a děj poněkud nuda. Výkon herců kolísavý..tahounem filmu je M. Fassbender a K. Bacon v roli záporáka. Ostatní herci a jejich výkon jsou odpad. Nejhorší pro mě byl mladý Ch. Xavier alias J. McAvoy. Jeho role byla absolutně MOC..tím svým lezením všem do hlavy a snažením se je přemluvit, aby nekonali špatnosti, by byl první koho by sejmuli, protože byl fakt otravnej. Prostě 3*** za herecký výkon M. Fassbendera a K. Bacona. Tenhle film se podle mě opravdu nepovedl.

Green Lantern (2011)

Film mi připadal jako takový "moderní superman"..ale proste a jednoduše NUDA..na začátku filmu je Vám během maximálně deseti minut představen celý děj a o co ve filmu půjde a pak už je to jen neuvěřitelná ptákovina. Přišlo mi, že režie už ani sama nevěděla, co by do filmu dala a tak tam dala pro jistotu vše, co jí napadlo..prostě blbost. 2** za triky a za Blake

Rango (2011)

Rango není špatný film, ale zároveň musím dodat, že jeden z nejslabších jaké jsem za poslední dobu viděla. Musím pochválit ty animace, grafiku a originální děj, ale jinak palec dolů..nuda

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Pro mě zatím nejlepší sitcom jaký jsem kdy měla možnost sledovat.. Sheldon is the best

127 hodin (2010)

Skvělý film, kterému není naprosto co vytknout. Originální děj, který tu ještě nebyl a který Vám nedá chvíli oddychu. Proto 5*****. Jeden z nejlepších filmů, které jsem za poslední dobu viděla.

Útěk do divočiny (2007)

Skvěle natočený film o útěku do divočiny za svobodou a nalezením sebe samotného, před rodinou, modernou a účinky okolního prostředí. Krásné přírodní scenérie, skvělý výkon E.Hirsche a dalších herců, dokonale pasující hudba a skvělý konec. 5*****

Legendy z Dogtownu (2005)

Nadprůměrný filmek, který mě docela překvapil. Nenudí, skvělí herci a to občasné řešení mezilidských vztahů k tomu prostě sedí a hodí se tam. Vše zasazeno do prostředí období hippies vytváří kolem děje skvělou atmosféru, a proto 4****. Nejvíc se mi líbil mlaďoučký Emile Hirsch.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Průměrná rodinná komedie..neurazí, ale ani moc nepobaví. Když pominu totální nesmysl toho, že Vám někdo pošle zmražený tučňáky v bedně poštou a Vy se o ně budete starat a zamilujete si je, tak budiž . Carrey jako vždy sympaťák, ale neměl moc šancí v tomhle filmu ukázat co umí. Myslím, že kdyby tam hrál jiný herec, tak se na to určitě koukat nebudu. A proto za Jima a ty tučňáky 3***