Iron Sky (2012)

Nevim, jestli se mám smát nebo brečet...3***

Ďáblův dvojník (2011)

lehký nadprůměr, oceňuji námět filmu, ale v mnoha ohledech to bylo vyhnané až do nesmyslných extrémů, nedotažené..mohlo býti lepší..3***

Rozsudek smrti (2007)

Oproti tomu, co tady rikaji ostatni..ja videla pouze druhou polovinu filmu, tu prvni jsem jen "slysela" jako kulisu v pokoji, a souhlasim s nazorem, ze Bacon je proste frajer a s brokovnici mu to slusi. A to, jak tam vsechny rozstrilel na kusy..? Proc ne,me se to docela libilo..3***

Avengers (2012)

Abych upřímně řekla, tak Avengers jsou sice povedený film, ale nenadchly mě tak, jak jsem myslela že to udělají. Mínus jim dávám za to, že pro diváka, který neviděl Hulka, Iron Mana, Thora nebo Kapitána Ameriku, to musela být děsivá směs záběrů, kterým neměl nejmenší šanci porozumět. Tím samozřejmě narážím na cca první polovinu, kdy se děj točil jen kolem "nabírání superhrdinů", bez jakéhokoliv vysvětlení kdo jsou, co umí, či odkud pochází..prostě scénář počítal s tím, že už všichni víme o co jde. Avšak divák, který se superhrdiny ještě neměl tu čest, nevěděl o co jde. Myslím, že film který má téměř dvě a půl hodiny, mohl tomuto tématu věnovat více času. Další mínus pro mě za to, že 3D skoro k ničemu. 95% záběrů 3D spíše zkreslující a matoucí než těch 5% které vypadaly parádně. Další mínus za to, že absolutně nevím a ani jsem nikdy neslyšela o Black Widow v podání Scarlet Johansson ani o "Legolasovi" v podání Jeremy Rennera. Na druhou stranu pro mě, jako pro fanouška všech filmů s Hulkem, Iron Manem a dalšími to byla docela dobrá podívaná, kterou ve finále hodnotím 4****. Na pět to nemá.

Antikrist (2009)

Za ten konec 3*** ale více už nikdy

Černá hodina (2011)

Pro mě osobně největší zklamání. Od shlédnutí traileru, před cca půl rokem, jsem se hrozně moc těšila, až se na tento film konečně podívám. Ovšem když jsme ho konečně viděla, tak jsem došla k závěru, že nejlepší scény z filmu umístili právě do traileru a to bez pochyb! Takže hrůza..nuda, kecy, triky strašné, mimozemšťani po jejich odhalení nejvíce trapní (co to safra bylo za ty strašný černý animovaný alieny??), že je radši nenechali zamaskovaný v tom klubku té energie nebo co to bylo, to se alespoň dalo psychicky unést, ovšem jejich odhalení už ne. Prostě zklamání..už nikdy nebudu věřit traileru. Když to vezmu ještě trochu z jiné stránky..koukat se na to dalo, nebylo to zbytečně roztahané, takže ta hodina a půl utekla velmi rychle a člověka, který chce vidět podprůměrné sci-fi, to možná bude i bavit. Pro mě ovšem zklamání a 2**

Zataženo, občas trakaře (2009)

Jeden z nejlepších animáků jaké jsem kdy viděla. Nejvíc doporučuji..skvěle se pobavíte:-) 5*****

Kronika mutantů (2008)

Vizuálně něco mezi Sin city a 300 bitva u Thermopyl. Děj a triky strašné. 2** za D. Aoki. Nechápu co tam dělal John Malkovich..

Zombieland (2009)

Podle mého názoru ani komedie ani horor, ale jinak to vcelku ušlo. Za tu neustávající akci 3***

Poslední vyhlídka (2010) (studentský film)

První cca polovina špatná..ten dialog mi zní hrozně uměle, kluk vlevo mi to tam kazí. Druhá cca polovina je dobrá, ale pořád mi to tam kazí svým projevem ten stejný člověk..jo a kde vzal proboha ten popelník v tom lese?:-P 3***