Reservoir Hogs (2009) (studentský film)

not bad, docela vtipné..zvláště ten pokus o výskok na ty schody na začátku a od cca čtvrté minuty do konce..2**

Rybáři (2009) (studentský film) odpad!

what the hell is that:D

Automechanik (2008) (studentský film)

opravdu jen praktické cvičení..za tu kameru a dobrej konec 2**

2001: Vesmírná odysea (1968)

Nechápu, jakto že jsem tento film viděla až teď, i když o něm vím už dávno. Tři čtvrtě filmu skvělá podívaná od které jsem nemohla odtrhnout oči, pak se bohužel ale stane něco, co Vám dokonale otočí vše "naruby". Loď přilétá konečně k Jupiteru, okolo kterého prolétá podivná krabička (iPhone 4? jinak fakt nevím), hlavní hrdina logicky vylétá ven v "b-čku", aby to prozkoumal a pak...TO ZAČNE..barvy/barvy/barvy/kolečka/barvy/čáry/barvy/spirály/barvy/vlny/barvy..po pěti minutách sem si začala říkat..hmmm dobrý tak kdy už tohle skončí, vše ovšem pokračuje dále. Po deseti minutách jsme si začala myslet, že se koukám na nějaké promo video Andyho Warhola a nebo že mi pes hodil do pití nějaké LSD a já sem sjetá jako prase. Po patnácti minutách už se to nedalo vydržet a začnu přemýšlet o tom, že pokud to hned neskončí, tak to vypnu. Naštěstí to skončí, ale co se začne dít dále, to už bylo absolutně mimo mě..hlavní hrdina se najednou ocitá kdesi v nějaké secesní místnosti nebo co..kouká na sebe jak jí, otočí se od jídla-nikdo tam není,kouká na sebe na posteli jak je starý a nejspíše umírá, kouká z postele starý-asi umírající, na ten iPhone 4 a pak to zničeho nic všechno skončí a je konec filmu..no proste fakt haluz, absolutně nemám tušení co tím Kubrick myslel či chtěl říct, nechápu ten konec ani omylem..strašně rozporuplný film, každopádně za ty 3/4 filmu 3***..kdyby mi někdo chtěl osvětlit ten konec, tak do toho, protože jinak si nad tím budu lámat hlavu ještě dlouho

Kick-Ass (2010)

Tak tenhle film byl tak neuvěřitelná blbost, až to bylo ve finále docela povedené. První polovina filmu šílený nesmysl a řekla bych že i docela nudný..o ničem. Ovšem taková druhá polovina byla naprosto jiná káva. Rozjela se takovým způsobem, až sem nevěděla co se mi líbí více. Mega plus za herecký výkon Ch.G.Moretz, protože to bylo až neuvěřitelné. Další plus za Nicolase Cage. Prostě tohle musíte vidět a vydržet na tu druhou polovinu, protože ta hned změní Váš názor na tento film . Škoda, že si toto tempo nedržel celou dobu. 4****

Paranormal Activity 3 (2011)

Po shlédnutí Paranormal activity 2, které bych označila za odpad odpadů, jsem se zapřísáhla, že se trojce velkým obloukem vyhnu. Tak jsem se nevyhnula a myslím, že jsem ani neudělala chybu. Je to sice veeeeliký průměr, ale tisíckrát lepší než ta dvojka. Až na ten závěr, který jsem absolutně nepobrala (Jako jak najednou toto? Jak k tomu došlo a no prostě nechápu), to bylo vcelku pohodové. Žádné strašlivě průhledné a šílené přehnanosti jako ve dvojce tu hlavně nebyly. Takže 3***

Válka Bohů (2011)

Jako dobrý..dějová linie "ucházející",herci krásní:D ,Mickey opět nezklamal, bitky vypadají super..zvláště ta bohů a Titánů. Za mě 4****, líbilo se mi

Nedotknutelní (2011)

Komedie/drama za 89%? To asi ne..perfektní příběh o poněkud bizarním přátelství dvou naprosto odlišných lidí z tak rozdílné společnosti, že už více jiná býti nemůže? To ano..úžasný film, vtipný. Omar Sy je dokonalý. F. Cluzet mi více než náhodně připomíná francouzského D. Hoffmana. Prostě nejvíc doporučuji. 4****

Vyměřený čas (2011)

Ptakovina vsech ptakovin nejptakovinatejsi. Kdyz na se na film podivate v celkovem kontextu,tak toto tema nebyl vubec spatny namet,ale nemam tuseni proc to tvurci dotahli do takove hovadiny..ze nam ve 25 zacnou tikat "hodinky" na nasi ruce a clovek dostane jeden rok na to,aby si dalsi cas sehnal proste nejak jinak,kdyz vedle nas ziji lide kteri maji na "hodinkach" tisice let? No co to proboha je. Nejvic me dostavaly hlasky typu: "jaktoze kafe stoji ctyri minuty,vcera stalo tri?"..no LOL,to bylo uz fakt MOC:D Plus za Justina a Amandu. Jinak fakt blbost..

Training Day (2001)

Not bad, ale žádný zázrak to teda určitě také není. D. Washington i E. Hawk se svých rolí zhostili lehce nadprůměrně..výkon D. Washingtona jednoznačně lepší. Dějová linie už mnohokrát omílaná. Takže naprostý krimi průměr a 3***.