• Romantický

Román pro ženy (2004)

Jako zasloužilej prostatik, se smyslem pro krásu mladších slečen, jsem nadšen z tohoto filmu, který dává mladým kráskám zaslouženou alternativu - svý telefonní číslo vydám na vyžádání.

Městečko (2003)

Milé děti, takhle vznikal kapitalismus v zemi, kde nekrást znamenalo okrádat rodinu. A Kraus to trefil slušně, ale patrně to nikdo nechtěl slyšet, vidět ani pozitivně hodnotit.

Vyhnání z ráje (2001)

Jeden z nejúžasnějších filmů, kterej však nikdo nepochopil. Já taky ne, ale tu úžasnost z něj prostě cítím.

Občan Havel (2007)

Ráčkující brepta na Hradě aneb jako to oficiálně bylo, ale se skutečností to mělo jen málo společnýho.

Pouta (2009)

S.T.B.A.K.G.B.J.B.N.T.B. zpíval kdysi Barel rock a měl pravdu. Ale i tak se našly výjimky, který na nás nejebaly a věnovaly nám soukromý lekce vhodnýho chování. A Tonda v tom byl mistr.

Lidice (2011)

Jen opravdově vyvolané emoce, tedy slzy vzteku, mi zabránily, abych to dokoukal do konce.

Český mír (2010)

Já tady žádnýho emeričana v uniformě nechci ani vidět, takže si sbalte svoje megaprojekty nebo se spojím s KLDR a tomu přívalu kamenů, šípů a oštěpů nedokážete odolat ani s vaším protiraketovým deštníčkem.

3 sezóny v pekle (2009)

I mí oblíbení herci dokážou pekelně zanudit a přestože si to zdejší odborníci nemyslí, tak já v tom vidím problém.

Kajínek (2010)

Zabil? Nezabil? Je mi to jedno, protože je jenom zmrd, kterýmu patrně napařili ranec za něco jinýho, než za co měli. Hlavně, že spravedlnosti bylo učiněno za dost a mně se tenhle film dost líbil.