Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Fantasy
  • Dobrodružný

Poslední recenze (48)

plakát

Mortal Instruments: Město z kostí (2013) 

Trailer vypadal skvěle. Že by konečně po dlouhé době vyšla fantasy série, která je dobrá? Nápad se mi zalíbil natolik, že jsem se dala do čtení předlohy. A to mě rychle vyléčilo. Knížka, jejíž hlavním středobodem je nehynoucí a spalující láska mezi bratrem a sestrou, to už tady bylo. Ale tady je to podáno tak idiotsky, že by se to nedalo brát vážně ani kdyby zbytek byl fajn. Není - postavy se chovají stupidně a nelogicky a všechno je to jedno velké klišé, obalené v trapnosti. Přesto je tam pár dobrých nápadů, se kterými se dá pracovat. A filmaři se rozhodli dát... opačnou cestou - to, co je dobré v knížce, je úplně zabité ve filmu a naopak. Škoda, protože Lily Colins dělá Clary aspoň trochu snesitelnější (protože v knížce je to jedna z nejotravnějších a nejblbějších postav, co znám), naopak představitel Jace je jednoduše hrůza a Isabella od svojí předlohy nemohla být vzdálenější. Každopádně film přece jen trochu vyhrává nad knihou, těch hrozně trapných momentů je tam o trochu míň, ale mohli se přece jen snažit o trochu víc a třeba by to byl aspoň lepší průměr.

plakát

Kámoši až na dno lahve (2013) 

Nejnudnější film, co jsem za dlouhou dobu viděla! Zajímavé obsazení zabíjí neexistující zápletka, hrozný scénář, kdy se herci nedokážou vymáčknout a trapně se snaží dát dohromady větu a mezi dialogy jsou dlouhé, nepříjemné momenty ticha, kdy na sebe herci hloupě zírají. Že to tak ale ve skutečném životě je? Jo, ale kdo by se na to chtěl dívat, když tohle prožíváme každý den? Jdeme do práce, jdeme na pivo, občas vyrazíme na výlet, ale je potřeba o tom udělat film? Tvůrci chtěli jistě udělat film ze života, ale vybrali si pro to to nejnudnější téma, co mohli - ještě by mohli natočit film a pracovnících u kasy v Tescu, ale to by na to nešel už vůbec nikdo. On vlastně ani ten život není taková nuda jako tady, aspoň se občas zasmějeme. Nalákal mě trailer, těšila jsem se na dobře vypadající komedii, místo toho jsem dostala rozpačité scény, kde chybí špetka humoru. Jestli chcete ušetřit, zkuste radši tohle - vyhlídněte si dva náhodné lidi a týden je pronásledujte (možná uvidíte dokonce něco zajímavějšího než bylo nabídnuto v tomhle snímku). Pokud vás teda neudají na policii. Líbila se mi jenom roztomilá závěrečná scéna, ale zbytek je prostě strašná otrava.

plakát

Pompeje (2014) 

Břišáky Kitta Haringtona umí zpříjemnit i vulkanickou apokalypsu - až mě mrzí, že na Zdi je pořád zima. Také jsem si nostalgicky zavzpomínala na Lost, když se měl pan Eko opět utkat s černým kouřem a popravdě jsem to čekala horší. Když si odmyslíme ten příšerný přízvuk Sutherlanda. Efekty byly kupodivu velice vyvedené, na vybuchující sopce pohlcující malé lázeňské městečko je prostě něco kouzelného. Občas to sice bylo přitažené za vlasy (jako Milovy skoky na koni, neutuchající boj o krásnou Browningovou či fakt, že Milo dokáže koni zlomit vaz - haha, to určitě!), ale ne zase tak moc, že by mi to zkazilo náladu. Co mi ale dost chybělo je absence emocí - Andreson sliboval antický Titanic, ale nepovedlo se mu ze mě vyloudit jedinou slzu a to je u takového filmu o velké lásce skutečně škoda a tak trochu neodpustitelné, protože ingredience k tomu režisér měl. Škoda, jinak by to dostalo i 4*.

Poslední hodnocení (420)

Ladíme 3 (2017)

30.12.2018

Zemřít pro design (2016)

30.12.2018

Coco (2017)

30.12.2018

Tiché místo (2018)

30.12.2018

Když se kácí les (2011)

30.12.2018

Mission: Impossible - Fallout (2018)

16.08.2018

Láska až za oběžnou dráhu (2013)

20.05.2018

Spider-Man: Homecoming (2017)

03.05.2018

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

03.05.2018

Reklama