Alenka v říši divů (2010)

Bože to bylo blbé, hlavní herečka vypadá jako by stala z mrtvých, Johny Depp mě také nějak extra nenadchnul, efekty nic moc. Víc než 2 hvězdy si to nezaslouží

Veřejní nepřátelé (2009)

Ale jo nebylo to vůbec špatné, každopádně to bylo hrozně protáhle, akce mohlo být více,

Armageddon (1998)

Já nevím, je pravda, že v tomto filmu je zase vidět jak je USA "nej", každopádně když tohle překousnu je to moc povedený film s dobrými herci, s docela dobrým scénářem, se skvostnou muzikou a docela smutným happy endem. 5 hvězd si to zaslouží 95%

Letadla (2013)

Tak tohle mě fakt potěšilo, do kina sem šel s názorem že to prostě bude ještě větší sračka než auta 2, každopádně vůbec. Podobnost s minulými auty tam je, každopádně ve svěžím prostředí, takže paráda. Na tenhle film se musíte koukat jako na každý animák - to znamená, že tam prostě jsou faktické kraviny a že jich je tam, každopádně pokud se uvolníte tak si to parádně užijete. Lepší než auta 2, na stejné úrovni jako auta

G. I. Joe (2009)

No teda jednička mě nepotěšila tak jako dvojka. Nevím jestli to bylo tím, že tam nebyli tak dobří herci, nebo že scénář byl dost ujetej. Jednou za čas to jde, ale čumět na to pořád to asi ne. průměr

Pot a krev (2013)

Ale jo dostal jsem od tohoto snímku přesně to co jsem očekával - dobré herce, vtipy, nějakou akci. Co bych tomuto filmu vytknul je zbytečná délka a to že můj oblíbenej the rock nevyužil svůj potenciál a zastával roli toho hodného. Ed Harris, no viděl jsem ho i v lepších rolích ale tady byl taky docela good .Nevím no, 5 hvězd si to snad zaslouží

Natočto! (1999) (pořad)

Podobný jako neváhej a toč, taky jsem to dříve žral, teď už bych na to asi nečuměl

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad)

Já nevím čumět na to jak se lidi mrzačej a ještě se tomu smějou? Dřív jsem to ale docela žral tak proto za 3

Maxi Clever (2006) (pořad)

Ale jo to nebylo vůbec špatné, škoda že to tak rychle zrušili. myslím že ty 4 hvězdy si to plně zaslouží

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Nikdy jsem si tuto show neoblíbil, už jenom z důvodu že mi to přišlo jako trapná napodobenina vyvolených, který se v tu dobu docela žral. Díky bohu na nově maj rozum a nerecyklujou hovna(ikdyž po asi 5. řadě superstar nevím jestli se do tohodle argumentu můžu opřít :D), jako jiné TV stanice