Jurský park (1993)

Prostě geniální film. Na to, že je 20 let starý tak efekty jsou možná lepší než u dnešních filmů. Hudba dobrá, děj nenudí. Co víc dodat.

Lehká jako dech (2013) (TV film)

Bože další výplod české kinematografie. Mohl by to být docela slušný film odrazující holky(ale v některých případech i kluky) od podobných píčovin co dělá hlavní hrdinka, ale to by nesmělo být tak nechutný - půlka filmu jsou nechutné blicí scény. Nevím co bych k tomu dodal, asi by to mělo být promítáno ve škole v rámci občanské výchovy, ale jako něco solidního to asi ne..

Podfukáři (2013)

Film velice povedený. Divák je hned od začátku zatažen do děje a pokud delší dobu nesleduje na dobro se ztratí a už se nechytne. Každopádně postavy jsou sympatické a myslím že to ocení i takoví ti pseudo příznivci vědy, kteří prostě i přesto, že je to film, tak se jsou schopný půlhodiny hádat kvůli kravině a nějaké nesrovnalosti - to v tomto filmu snad nenajdete, protože snad většina kousků je poměrně slušně vysvětlena. Konec překvapí snad každého. takže dávám 5 hvězd. 92%

Andělé a démoni (2009)

S porovnáním s šifrou mistra Leonarda musím říct, že Andělé a démoni se povedli asi o trochu lépe. Knihu jsem nečetl tak nemohu porovnat, každopádně film to byl napínavý ne nudný, mysteriozní sice už tak ne(jako třeba šifra), ale tak to už je fuk. Takže doporučuji

Pár nenormálních aktivit (2013)

I když mi můj kámoš říkal, že je tohle mnohem lepší než scary movie 5 tak s ním bohužel nemůžu souhlasit. Uznávám, že občas nějaký fór byl dobrej, ale ve výsledku mi to přišlo mnohem horší než scary movie 5. Ale takhle tenhle film fakt ocení maximálně puberťák nikdo jiný..

Práskač (2013)

Film nechutně nudnej a nezáživnej. Celý film se prakticky nic neděje, občas ze sebe Rock vynutí nějakej emotivní obličej, občas dostane do držky, občas dá do držky on někomu. Prostě nic extra, nic zajímavého.

Nabít a zabít (2006)

No bez Bruce bych se na to asi ani nedíval, každopádně tam hraje a proto si tento film zasloužil mojí pozornost. Pokud se přenesete přes nudnější začátek a skákání "z jednoho času do druhého" tak se budete dobře bavit a řekl bych, že i ve výsledku budete velmi překvapeni. Edit: Po shlédnutí na podruhé (hlavně v klidu, ne v autobuse) musím prostě přehodnotit, tento film je prostě geniální, herci jsou prvotřídní, příběh skvělý, není co dodat. 92%

Česká policejní akademie 1. (1993) (TV film)

Já nevím občas vtipné, občas(většinu času) naprosto trapné, myslím že hodina a půl je zbytečná a dalo by se to nacpat do půlhodiny ale tak co. Jednotlivé izerovy skeče jsou mnohem zábavnější než tahleta slátanina všeho..

Hněv Titánů (2012)

Tak to bylo hodně chabé. Je pravda, že jsem začátek filmu moc nevnímal, ale pak to stejně byla jenom nuda. Akce nic moc, děj taky chabý. Nevím no, nenašel jsem na tom filmu snad jedinej světlej bod(krom teda závěrečných titulků), ale vzhledem k tomu že jsem viděl i horší filmy tak dávám 1 hvězdu

Veterán (2012)

Tak tohle nebylo vůbec špatné! Na tuhle roli se snad nehodí nikdo lépe než D. Trejo, který odvedl docela super výkon. Hlášky občas dost dobré, děj nenudí. Prostě co víc si přát..