Rozbitý svět (2012)

3,5* Prilis vela zloby na tak malom priestranstve.Inak herecky fajn.Ale tie Tri Sestry by som nakopal...PS: Nvm uz,co som tymto komentarom myslel :D

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Plny pocet davam z vdaky k PB, ktory mi otvoril dvere do sveta serialov. PB je dovod,preco som zacal patrat po niecom inom,ako su filmy,po niecom vacsom ,ak teda ma serial uroven.Objavil som vdaka nemu moje najoblubenejsie chvilky stravene s nekonecnymi minutami pri Sopranovcoch,pri The Wire,pri Carnivale,Heroes, atd atd.Za to mu dakujem...PS. A za prvu seriu a T-Baga s vackom :)

Letní škola (1987)

Hororova scenka v letnej skole,arasidove maslo s dzemom,falosne oko,Mark a Kirstie,to si pamatam dodnes a vdaka nostalgii za 3,5 * :)

Moucha (1986)

Absolutny humus!

Velké naděje (1998)

O predlohe a povodnom filme som sa podozvedal az po zhliadnuti filmu.A ten ma ozaj prekvapil a nepustil od zaciatku az po koniec. Tie utopisticke ,,nahodne,, stretnutia ,ci uz v New Yorku ,alebo pri poslednej scene s prehladom odpustam, nakolko je to snimok inteligentny,mily,smutny/optimisticky a skvelo zahrany.Takmer 5* !

Big Lebowski (1998)

Ospravedlnujem sa,ale ja som nepobral kultovost tohto filmu, musim to dat znovu po dlhej dobe,lebo nieco mi tu nehraje :)

13: hra smrti (2006)

Prekvapenie.Premyslene,vizualne vcelku zabavne,scena v restauracii grows.