Děti (2008)

Musim uznat ,ze film ma silno znepokojoval po celu dobu jeho trvania.Deti sa bojim vseobecne a toto bola moja nocna mora :D.

Hledání Země Nezemě (2004)

Bol som dojaty ako zena v strednom veku pred periodou.Myslim,ze v kazdom z nas ,je kus takeho ,,snilka,, akym bol James Barrie...Nominaciam na oskara chybalo len viac premeneni.Plny pocet...Konecne!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Z Johna McClane-a je John McLame a tak skoncil jeden kult akcnych filmov.Najhorsi bad guy ever v podobe ruskeho pojedaca mrkvi a najhorsia chemia medzi hlavnymi postavami, toto ,,zdobi,, tento akcny bordel.Na druhej strane vsak treba uznat,ze ten hlucny chaos nebol natoceny najhorsie a clovek na chvilku zabudne na to,co predvadzaju herci.Takze u mna za 2,5 *, nakolko som cakal este horsie :)

Neklid (2011)

Kde ja som to uz videl. Avsak civilne vykony hlavnych postav velmi mile a Hiroshi bol kamos.

Muž z oceli (2013)

Tento film bol vyrobeny pre velke platna. Patria proste k sebe. Tu netreba polemizovat, vyzdvihovat ani hanit. Je to bomba!

Hannibal (2013) (seriál)

Stale mi tam nieco chyba.Videnych 8 casti.Pocit uz videneho,zaroven skvely Mads,zaroven nie az tak skvely,ako som dufal,zaroven neuveritelne vrazdy v blizkom okoli jest nie moc realne ,avsak putave a s ocakavanim dalsich casti.Mierne sklamanie.Zvedavost zaverecnych casti..

Hunger Games (2012)

Nemozem si pomoct,ale bavilo ma to viac nez Battle Royale.Sam tomu nerozumiem.To sa mi nikdy nestava.Battle Royale mi vobec v danu dobu pozerania nesadol,asi tam tkvie problem meho pocinani :) A cakal som od Hunger Games rychlokvasny brak,ale bolo to pozeratelne.Strange.TO sa stava!A zbytocnejsiu postavu,nez dostal Toby Jones som uz davno nezaregistroval.Hehe