Bellflower (2011)

Evan Glodell je velky panko.A Bellflower je skvely film za 17 000 USD.

Expres na západ (2011) (TV film)

V obsahu je opisane vsetko,co sa vo filme udeje.Filozofovanie dvoch hercov.Dvoch skvelych hercov.

Mama (2013)

Digitalna mama - zle.Atmosfera fajn. Herci fajn. Koniec - celezle.

Hon (2012)

Po odlezani v laloku premyslacom, na druhy den, davam full pocet * a po Ondskan-e zaradujem tento herecky koncert Madsa na druhu priecku oblubenych skandinavskych filmov.Kostol,obchod top sceny.

Zabil jsem svou matku (2009)

Obrovsky respekt autorovi a hlavnej postave Xavierovi Dolanovi.V 19tich natocit film a obsadit sa do hlavnej postavy,uff. Miestami chcete preplieskat ,,no homo,, jeho postavu Dolana,miestami jeho matku,miestami kazdu postavu.Celkovo mi film nic nedal,ale herci skveli a artove prvky velmi fajn.

Dead Man Running (2009)

Jedna hviezdicka za to,ze som to dopozeral,druha za koniec+camea legiend Ritchieho filmov.Zle ,zle a amaterske a Fiftymu malinu ..ako vzdy.heh

Jako za starejch časů (2012)

Ale ano,tento film mi sadol.Mam rade take tie ,,feel good movies,, a Al s Christopherom isli jak pily.Nic nove pod slnkom,zato poctive herectvo.Parodia ,,Vone zeny,, radsej nekomentujem,ale Al ma odpustene...

Fantastický pan Lišák (2009)

Eej,toto bolo ake dobre :) Akcne , s velmi zaujimavou babkovou animaciou,vtipne,podivne,citit tam Andersona (v dobrom slova zmysle),skvely dabing (samozrejme v povodnom zneni),hlasky su mega a scenar vyborny.Velmi ma film prekvapil. Obchodna znacka ako Pista Lakatos :))