• Krátkometrážní

G:MT Greenwich Mean Time (1999)

Trochu nasranej?To jsem od chvíle,co ho můj fotr včas nevytáhl. Směšný, co? Všechno závisí na tom,kterej čurák tě vyšle do světa. Na G:MT sem si fakt pošmákl.

Srdce na dlani (1998)

To se takle jednou z čista jasna rozhodla docela pěkná holka znuděná životem zabít čas kratochvílí,která není zrovna z nejmoudřejších. Oslovovat na ulici cizí lidi s nabídkou“dám vám hodinu svého času udělám cokoli a nic za to nechci“ Člověk by si řekl,že by z toho mohlo vzejít spousta bizardních situací opak je ,ale pravdou mezi šoustáním enormně odpudivého slizounka, utěšováním nočního hlídače a kremací jednoho psa se toho moc něděje ikdyž zákonitě muselo přít i to že tuhle naivní hodinářku ošoustá do prdele duo ožralých a natěšených neandrtálců. A co z toho vyplývá? Nudíte se? Pořiďte si medvídka mývala.

Dracula (1992)

Je mi záhadou jaktože jako milovníkovi filmů s upírskou tématikou mi dlouhá léta tato klasika unikala i na dneštní dobu dech beroucí efekty s pečlivým výběrem herců. Jako vždy úžasný Gary Oldman v roli démonického Draculy, Winona Ryder holka přímo k nakousnutí co si dá ráda sklenku Absinthu,Keanu Reeves jako odhodlaný mladíček jehož šedivění a pak opětovná černá kštice mi byla záhadou a v neposlední řadě Anthony Hopkins coby pološílený Abraham Van Helsing mě rozhodně nezklamali. Po přehršli dneštních upírských debilit určených teenagerům je to myslím příjemné šáhnutí do dob minulých. Kdybych to viděl v době svého vzniku tak bych si u toho možná i cvrknul.

Jednej správně (1989)

Negříci vířící ulicí.Jo takhle to dopadá,když si v ghettu otevřete pizzerku místo KFC.

Andělin popel (1999)

Ach ti Irové není nad kouzlo poblitých uliček věčně smrdících kanálů a baráků do kterých 7 dní v týdnu zatéká přebije to snad už jenom oblak uhelného prachu v očích adolescenta živícího rodinu místo věčně ožralého fotra,který v zaplivané putyce používá jako podtácek rakev svého právě zemřelého dvouletého syna,ale nic se neděje tatínku sice nám děti umírají jak na běžícím pásu my si ovšem stíháme vyrábět stále nové.No řekněte lidi není v tom kus romantiky skoro jako bych se díval na rozkvetlou louku plnou čtyřlístků.

Dobrodružství Buckaroo Banzai napříč osmou dimenzí (1984) odpad!

Strašně moc sem tomu chtěl dát šanci už kvůli některým známým tvářím jenže tenhle film není béčko ba ani céčkem by se nedal nazvat je to čistokrevné Ž jako žumpa škoda i toho času co sem film přetáčel ruce pryč nebo vás vcucne osmá dimenze a vyplivne vaše zmučené ostatky unuděné k smrti.

800 kulek (2002)

Alex opět nezklamal u jeho filmů se vždycky výborně bavím westernové městečko divočejší než divoký západ sám.

Sousto pro satana (1976)

Ač připraveno z kvalitních ingrediencí sousto těžce stravitelné nutno zapít tuplákem německého piva a pak minimálně hodinu šaškovat v místnosti plné much a když ani to nepomůže vemte si na sebe tenké letní šaty a procházejte se okolo řeky do čtvrt na pět to by vás mělo zchladit.