Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Gladiátor II
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 5 bodů
NM1989
nájemný vrah
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Krimi
Horor
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Nájemní vrazi
(1995)
Leon
(1994)
Brutální Nikita
(1990)
Mr. & Mrs. Smith
(2005)
Můj soused zabiják
(2000)
Faster, Pussycat! Kill! Kill!
(1965)
Mr. Brooks
(2007)
Kurýr
(2002)
Kill Bill
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(5)
Lost.Kate
Kanway
Rafa.N
Finacek
x...y