Sám v temnotě (2005) odpad!

Sám v temnotě je film, který mě dosti zklamal, protože jsem od tohoto snímku čekal mnohem více. Bohužel, už podle režie je zřejmé, že film bude podřadné kvality. Nesmyslný příběh, který mě vůbec nezaujal. Film bych rozhodně nedoporučoval zhlédnout.

Kolotoč (1996) (pořad)

Kolotoč jsem nějakou chvíli sledoval, ale po delší době jsem byl znechucen stereotypem, který mě odradil dívat se dál.

Smrtonosná past (1988)

Naprostá pecka, která mě opravdu zasáhla ! V tomto filmu jsem ocenil především akčnost, vizuální efekty a zvuk. Navíc Bruce Willis je skvělý herec, který se dokonale vžil do role. Za mě plný počet hvězd.

Smrtonosná past 2 (1990)

Tento film nabízí mnoho akčních scén, které stojí za to vidět. Navíc ve filmu je mnoho skvělých hlášek, které tomuto snímku dávají ten správný rozměr. Navíc hlavní postava Bruce Willis takže opět jistá záruka zábavy.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Seriál Teorie velkého třesku patří podle mého mínění k nejlepším seriálům současnosti. Líbí se mi, jaký humor je použit v tomto seriálu. Myslím si a jsem dokonce přesvědčen, že se jedná o humor, který je na úrovni a dává smysl.

Hledá se Nemo (2003)

Hledá se Nemo je skvělý animovaný film, který si užije celá rodina a vůbec nezáleží na tom, kolik je vám let. Skvělé animace, hudba a český dubbing dotahuje film téměř k dokonalosti. Za mě plný počet hvězd.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Takřka průměrný film. Všehochuť od každého něco. Chvíli je film romantický, dobrodružný a sem tam nějaký ten humor. Film navíc zachraňuje fakt, že hlavní hrdina je Harrison Ford.

To (1990) (TV film)

Film To, je velice kontroverzní. Někomu se může líbit a někomu nemusí. Pravdou zůstává fakt, že knižní zpracování Stephena Kinga je pochopitelně vydařenější, napínavější a obsáhlejší než je tomu ve filmu. Jinak celkem dobré.

Trainspotting (1996)

Možná jeden z nejlepších filmů o drogách. Edwan McGregor předvedl opravdu slušný herecký výkon. Ve filmu je také skvělá muzika, která přidává filmu ještě větší rozměr. Danny Boyle předvedl, že má opravdový talent.

Trosečník (2000)

Film Trosečník je vskutku vydařený, čemuž nasvědčuje i hodnocení filmu. Jeden z mnoha důvodů, proč je film tak skvělý, je ten, že hlavní role se chopil Tom Hanks, který předvedl opravdu ohromující výkon a který se dokázal perfektně vžít do role trosečníka. Jedním slovem PARÁDA !!!