Star Trek (2009)

Zajímavé, co dokáže J.J. Abrams. Po Mission Impossible 3 přichází další oživení a to Star Trek. Tenhle film je absolutně perfektní a myslím, že nikdo nečekal, že film dosáhne takovýchto kvalit. Čím víckrát se na to podívám, tím lepší zážitek to je. Musím pochválit herecké výkony a to zejména Zachary Quinta, který svou roli Spocka zvládl perfektně, ovšem i ostatní si zde utrhly své. Grafická, zvuková i hudební stránka nemá chybu. Rozhodně skvělý zážitek a doufejme, že druhý díl nebude žádným zklamáním.

Moon (2009)

Přesně tyto filmy mám rád. Skvělá atmosféra, sci-fi myšlenka budoucnosti a skvělý příběh. Nejlepší je, že ačkoli se děj zdá nesmyslný, časem se všechno vysvětlí. A ten psychologický podtext - paráda.

Expozitura (2009) (seriál)

Tenhle seriál se snaží za každou cenu vypadat vážně, a pokouší se nastolit opravdu temnou atmosféru. Nevím, čím to je, ale zdá se mí, že čím víc se o to snaží, tím víc to vypadá jako nějaká parodie. K zahození to není, přesto je to ztráta času.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Obsahuje SPOILER! Samotný film by pro mě byl tak na dvě až tři hvězdy, ovšem zde mě dost zaujala vizuální stránka, která byla opravdu vydařená(a určitě se dobře prodává). Opravdu pěkně se na to dívá a je to docela zážitek( viz boj s obrem v koupelně).

Zelená míle (1999)

Jeden z nejemotivnějších filmů jaké jsem viděl.

Manituova bota (2001)

Velice přijemná komedie, některé scény mě absolutně dostaly.

Nezvratný osud 3 (2006)

Nebýt předchozích dílů, bude to dobrý film určitě na 4 hvězdy, ovšem obrovská vada na kráse je právě neustále opákování.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznačně nejlepší díl celé série, spousta originální a nápadité akce, charismatický Dwayne Johnson, skvělá hudba, dobrý příběh, a nesmí chybět ani trocha té romantiky, která výjimečně nebyla na škodu. Je sakra dobře, že nás tvůrci ušetřili zbytečných a nudných závodů, kde jediné, co vidíme je stoupající ručka na tachometru a neustálé řazení nahoru jako to bylo v předešlých dílech. Ta konečná akce byla opravdu perfektní, a přestože se zbytek filmu místy nepříjemně táhne, dávám 4 hvězdičky.

Experti (2006)

Je to jen film na odpočinek. Scénář je místy až neuvěřitelně stupidní a herecké výkony také nic moc (viz Michal Foret). Zachraňuje to jen občasný, relativně příjemný humor, nad kterým se nesmí moc přemýšlet a pak už jen IT a teenegerská tematika, která přiláká určité publikum. Na českou tvorbu celkem slušný.