• Fantasy

Temný rytíř povstal (2012)

Naposledy niečo tak dokonalé (áno, vždy sa nájdu detaily, ale tieto mi neprekážajú pri zážitku;)) som videl naposledy pred 4 rokmi zhodou okolnosti od Nolana:) . BANE a jeho hlas!!! 10/10

12 opic (1995)

GENIALNY FILM;)

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

mluvíci hovno je i na mně moc :D

Gremlini (1984)

klasika vianoc ...od mojho detstva:)

Hadí král (2006) (TV film) odpad!

milujem retardovane filmy:D:D had s rucickami a striekajuci a kamenujuci ludi:D:D MEGA:D:D

Krotitelé duchů II (1989)

aj po tych rokoch stale take dobre;) chcel by som to zazit ked prisli do kina... musela byt pecka... CAKAM NA TROJKU:)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

KIDS,.....po 5 serii ... PRE MNA NAJLEPSI HRANY (a asi aj celkovo...aj ked family guy a south park :D (ale to sa naozaj neda porovnavat;)) KOMEDIALNY SERIAL ..ak y som kedy videl....a pochybujem ze ho nieco tak skoro prekona:) je to AWESOME !:D a asi najlepsi diel je zatial diel 5x17 ked barney vyprava svoj pribeh policajtke o j lo :D:D:D:D

Lokal TV (2011) (seriál)

Velmi lacna kopia south parku ,....pišta a rozboril sa dali ..za to tie dve hviezdicky... hlavne trio je neznesitelne hlavne ten teply madar (nic proti teplym a madarom:D) ...ten prizvuk je na nevydrzanie ...preco si myslia ze to je stale vtipne uz v uragane to nebolo vtipne po druhom -tretom razy:D, teply metalista bez R ....prosim vas...moja babka by vymyslela vtipnejsie postavy:D + snaha o parodovanie soubiznisu teda markizy .... uvidime davam tomu sancu ze par hlasok sa tam vzdy najde.ale bojim sa ze ..to sklzne este k horsiemu:D Chrobak čorkar zabil:D

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D toto fakt myslia vážne? za toto sa dostávaju peniaze?:D

Zlomok sekundy (2011) (seriál) odpad!

Včera ma to zastihlo nepripraveného , bolo to v noci, a.. trpel som.... ALE POTOM SA TAK ZACAL SMIAT AKO DLHO NIE :D:D:D ...prečo máme v móde , natáčať seriály s prepáčením o hovne a na úrovni amatérskeho porna (čo sa kamery a atď týka :D) , a prečo PREDABOVÁVAME SLOVENSKÝCH HERCOV? slovenským jazykom ?:D:D:D:D:D:D a ešte nesedí do tej papule ACH!!! ....odpad bez mihnutia brvy:D