Stačí zlomok sekundy a zo záchranárov sú obete a zo zachránených žalobcovia.  V živote aj na cestách striehnu na nás každý deň - havárie. Stačí zlomok sekundy a všetko sa zmení. Pôvodný televízny seriál z prostredia záchranárov, prináša príbeh o súčasných ľuďoch, ktorí sa musia vyrovnať s tieňmi minulosti, aby mohli začať odznova. (STV)

Systematic odpad!

"Posral som to." Dobre si to posral!" Ano, ano, tohle je skutečně seriálový průser. Kvůli nedostatku peněz se zřejmě natáčelo na domácí kameru (nebo je snad ten roztřesený rozpatlaný obraz záměrem tvůrců?) a ještě k tomu bez mikrofonu, protože proč by jinak byli slovenští herci dabovaní (navíc příšerně amatérsky) jinými slovenskými herci. Obraz, zvuk, kompozice,herci, návaznost scén, scénář to všechno tady prostě nefunguje. Ruce pryč a pokud by vás někdy napadlo si to pustit, dejte si facku. ()

mira007

Slovenský "akční" záchranářský seriál s dramatickými a osobními linkami. Pokus by byl, to se cení a linka s Romanem Luknárem by možná i byla zajímavá, ale celkové provedení není moc povedené. Jsem tolerantní k primitivní amatérské akci, ale způsob vyprávění je strašně nemastný neslaný. PS: Velké plus je Andrea Kerestešová, kterou běžně nemusím, ale tady je zatraceně sexy ()

Brundisson

Mne sa tento serial páčil,aj preto ze sa na nič nehral.Bol to klasicky pribeh zo života,ktoremu sa da uverit že sa naozaj mohol stat.Skvela bola najma pointa, na ktoru musel divak čakat az do konca serialu a bola prekvapujuca.To že jedna z hlavnych postav,ktoru mimochodom skvele zahrala česka herecka Klara Issova,si nakoniec spomenie že za smrt svojho manžela može jej odhodená cigareta,bola skvelá.Jediné čo chcem vytknut seriálu,je že niektorych slovenskych hercov zbytocne predabovali a mohli im nechat ich povodne hlasy. ()

WinoEscPlan odpad!

Včera ma to zastihlo nepripraveného , bolo to v noci, a.. trpel som.... ALE POTOM SA TAK ZACAL SMIAT AKO DLHO NIE :D:D:D ...prečo máme v móde , natáčať seriály s prepáčením o hovne a na úrovni amatérskeho porna (čo sa kamery a atď týka :D) , a prečo PREDABOVÁVAME SLOVENSKÝCH HERCOV? slovenským jazykom ?:D:D:D:D:D:D a ešte nesedí do tej papule ACH!!! ....odpad bez mihnutia brvy:D ()

Autogram odpad!

Už pri premiére ma seriál „zaujal“ svojou kvalitou a tak som radšej rýchlo zabudol, v akom čase chodí, aby ma to náhodou nepokúšalo. Dnes pri druhom pohľade sa všetko potvrdilo a je to ešte horšie. Nestačilo, že dej, efekty a dialógy sú nanič, ale nedá sa ospravedlniť prítomnosť dabingu ako spred polstoročia, keď technika naozaj nič nedovoľovala. Tentokrát to nedovolil ani miliónový rozpočet a v tomto prípade mám silné pochybnosti o verejnoprávnosti tvorcu tohto seriálu. ()