Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

A právě při sledování tohohle filmu jsem pochopil,že jsem nic nepochopil.

Nespoutaný anděl (2008) (seriál)

,,Miluji tě Chuane Migeli."Žažvatlala celkem pěkná hlavní aktérka.,,I já tebe Maričuj,a slibuji že nás dva už nic nerozdělí." se špatným dabingem vysypal hlavní aktér.Rozletěly se dveře a dovnitř vpadla Ana Chulia.Začala hrát dramatická hudba..,,Ne!Já věděla že to není pravda!Je to jen podvodnice a tebe vůbec nemiluje!",,O čem to mluvíš?"zeptal se s výrazem a mimikou orangutana ,,psycholog,, Chuan Migel.,,Předstírala tvou lásku aby jsi ji vyléčil ze slepoty!Já jsem pro tebe ta pravá!"Maričuj je fakt pěkná,to se musí nechat,zbytek je ale telenovelou ukázkově dementního rázu s přehršel vedlejších postav a blbým dabingem.Tu hvězdičku dávám za sex-appeal Maite Perroni,jinak by to byl odpad jak vyšitý.

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Absolutní vrchol univerza Járy Cimrmana.Něco takového už v žádné z pozdějších her není.

Lord of the Piercing (2002) (TV film)

Asi je to nějaká úchylka,já nevim.Ale pasáž kdy si Jack Black sundá kalhoty je Numero Uno v komediální scéně.A Buffy zdárně sekunduje.,,Tak,kdo tuhle mrchu vezme k Hoře osudu?''

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Jako malé dítě(řečeno Lachtanem:Malý svišť :) jsem byl trochu jinde než ostatní človíčkové.Ostatní ve školce si hráli na motokárách,s levnými plastovými vojáčky,s autíčky a kuličkovými pistolkami.Mým parketem byli dinosauři,co jedli,kdy žili a tak.Ve školce nebyla jediná hračka dinosaura,musel jsem si plastové dinosaury nosit z domu a nejednoho pravěkého tvora jsem ve školce ztratil.Když se ve školce kreslilo na papír,člobrďové kolem mně kreslili tanky,koně,auta nebo vojáky.Já dinosaury.Pravda,připomínali spíš Jabba Hutta se čtyřma nohama,ale já jsem byl se svým výplodem spokojen.Postupem času ve mně však zájem o dinosaury začal opadávat,a jednoho dne opadl docela.Dinosaury však nahradilo fantasy,a já jsem za to rád.A dnes,když si chci připomenout staré časy,pustím si právě něco takového jako je Primeval.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Protože je to teďka khůl,okomentuju počin dle majstra ocina.1.Bod jsem nepochopil 2.Pointu filmu jsem pochopil,tři příběhy z podsvětí které se proplétají 3.Film mne poučil v tom smyslu že říkat cože?se nevyplácí 4.Neúměrná délka filmu a taky trochu nuda.I když jen trochu. 5.Nevím kolik ten film vydělal,zeptejte se jiných a mně se ty čísla pamatovat nechce. 6.Totéž co bod první,jenom s tím rozdílem,že jak sakra může být minimalistický komentář vyčerpávající? 7.Já nevim,těch pět hvězd jsem dal z hecu 8.Můj komentář je nejlepší!Bez diskuse. 9.Cival,Tosim 10.Vykonám aktualizáciu svojho komentára, ak sa mi bude chcieť.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jako malý jsem vždycky sedal k bedně jen jak se ozvalo:óóóó D Simsns tá ratatará tatatadadada...:)Hvězdičku dolů za poslední řady(U kterých se humor i nápaditost vytrácí neskutečně rychle a jsou nahrazovány křečemi téměř hříšného rázu) jako v případě Futuramy ubírat nebudu,takže to berte tak,že hodnotím jen 3 až 17 řadu.A ty jsou stoprocentní.

Futurama (1999) (seriál)

Futurama vs. Simpsonovi=tohle šlo vždycky mimo mě.Simpsonovi jsou kvalitní seriál,seriál mého dětství(I když mně neskutečně mrzí jakým způsobem je děláno posledních 6.řad),Futurama je také kvalitní seriál,stejně dobrý jako Simsnovic rodinka potěší(Zde platí totéž jako pro Simpsonovi-tj. poslední řady=kvalita dolů).Takže:první hvězda za philipa.j.frye(nick:),druhá za prostředí roku 3000,třetí za Bendera(Bendr je bůh,Bendr je bůh) a čtvrtou za poměrně slušný dabink.Hodně lidí tím asi naštvu,ale prostě pátou dát nemůžu za poslední řady.Tak.

Vyměřený čas (2011)

,,Zvyšování životních nákladů=vymírání.''Je děsivá podobnost s dnešním světem.

Česká soda (1993) (seriál)

Dnes by to v ČT neprošlo,ale tehdy,v divokých devadesátých...Ke většímu balení plastový esesáček zdarma!Alles Gute.