kadef

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 27.12.2004  23:02
    Waterloo po česku (2002)

Pan režisér je skutečný Tarantino.

• 9.11.2004  15:48

Co na to říct? Co tomu vytknout? Co je špatně?

• 9.11.2004  15:46

Hodně dobří herci, ale nesmíme zapomínat, že tenkrát zas tek známí nebyli. Chvílemi i hodně napínavé a skvělá hudba.

• 9.11.2004  15:41
    Mizerové II (2003)

Další akčňák se vším všudy. Naprostej nářez, o nic jinýho tady snad ani nejde. Nádherná kamera to všechno podtrhuje, ale jako komedie by Mizerové 2 rozhodně neuspěli. Zkuste si taky film představit bez velkolepých scén Michaela Baye. Nezbylo by nic, jenom holý kecy o ničem.

• 9.11.2004  15:34
    Uprchlík (1993)

Určitě je to můj nejoblíbenější triller. Ford hraje naprosto skvěle, přímo exceluje, ani Indiana Jonese nezahrál líp. Tommy Lee Jones dostal naprosto právem oscara, on totiž chrlí jednu nezapomenutelnou hlášku za druhou. Film ani nachvilku nestrácí napětí a i závěr je skvěle zvládnut. Jaktože sakra Harrison od uprchlíka nic dobrého nenatočil?

• 9.11.2004  15:25

Už od začátku se mi to zdálo jako blbost, překous jsem to a dodíval. Ale to co všechno Kevin Bacon na konci přežil, byla fakt hrůza. Jinak dost hezký digitální triky.

• 25.4.2004  11:09

Je to opravdu dementní, naprosto nevkusné, ale některým blbostem jsem se i zasmál. Komiks jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat. Zbytečně přeplácané, velká barevnost, průměrné digitální efekty. Dobrý český dabing.

• 11.4.2004  11:50
    Mercury (1998)

První scéna s teroristama ještě celkem ušla, ale pak už to nestojí za nic. Navíc herci hrají podprůměrně.

• 11.4.2004  11:45

Dost slušný film, ale myslím, že třeba do ČETY má ještě daleko. Michael J. Fox hrál výborně a bezchybně, nějak se mi nelíbilo Pennovo žvejkání a neustálé mletí hubou (to ne že by moc mluvil). Nejlepší byla první scéna v pralese a poslední na mostě.

• 29.2.2004  19:59
    Sám doma 3 (1997)

Docela jsem se na to tešil i když jsem věděl že to nemůže dosáhnout kvalit prvního a druhého dílu. Je to ale jedna z nejhorších komedií,(podkud je to komedie) co jsem viděl. Ty lupiči byli teda tupí. Na takový pasti by se nenachytali ani ty největší ubožáci na světě, navíc ten kluk absolutně neumí hrát. Sakra, ještě nikdy jsem neviděl auto na dálkový ovládání s takovým dosahem. A jak zařídil aby měl obraz z auta rovnou v televizy, bez kabelů a s obyčejnou kamerou.

• 29.2.2004  19:47
    Skála (1996)

Naprosto geniální triller, když jsem ho viděl poprvé byl jsem z toho unešen. Kdyby to slo, dám vyšší hodnocení. Herci jsou pečlivě vybráni. Řekl bych, že nejlíp hraje Harris. Cage je sympaťák a tady mi celkem sedí. Scéna s tramvají je skvělá. Myslím si, že scénář zas tak špatně vymyšlen není, jak to tady řada z vás popisuje.

• 24.2.2004  19:11

Harrison Ford hraje jako vždy úžasně, ale zkuste si představit prezidenta zachraňující letadlo před hrůzným teroristou Oldmanem. Každý normální prezident kdyby měl možnost seskočit v tý kukanize svého AF1 tak skočí. Na plný hodnocení tomu schází nějaká originalita. Filmů takového žánru se poslední dobou točí víc než dost.

• 24.2.2004  19:04

Na Murphyho pořád dost dobré, když to srovnám s tím co točil od r. 95 nahoru. Po skvělé jedničce však zcela určitě zklamání.

• 24.2.2004  19:00
    Doba ledová (2002)

Takové počítačové animáky mám moc rád. Tady v tomto je navíc kouzlo a vtip na každém kroku. Nejlepší je zcela určitě praveverka, ale nakonci to s její smůlou přehnali. Poslední dojem je lepší než u Shreka, Toy Story, Mravenci Z. Asi můj nejlepší animák, možná proto, že jsem neviděl Nema.

• 24.2.2004  18:57
    Ed (1996)

Ze začátku se to zdálo jako hodně dobrá komedie. Ed zahrál skvěle a dobře ovláda pálku i chytačskou rukavici. Jak je to tu už zmíněno druhá půle stojí za prd.

• 21.2.2004  20:32
    Trhák (1980)

Docela dobrá komedie, zasmál jsem se u toho víc než u některých nových amerických komedií. Některé scény jsou fakt humáč. Zdeněk Svěrák spící ve stanu, Ladislav Smoljak jako pitomý režisér nebo třeba Sněhurka a sedm trpaslíků jako vložka do filmu. Má to sice být muzikál, ale dát tam o pár písniček míň, vůbec by to neuškodilo. Skvělý -film o filmu- .

• 21.2.2004  20:24

Nádherný film! Myslím že tohle zná asi každý a dá mi za pravdu. Líbil se mi víc než první část.

• 21.2.2004  20:22

Naprostá klasika české komediální tvorby. Svěrák a Smoljak jsou naprostí bozi, když dovedou vymyslet takovou spoustu scének. Nejraději mám ty s Pražským mořem, vynalézaním a když se profesora(teď si přesně nevzpomenu kdo to byl)ptá Cimrman kam pojede a jeho manželka odpoví: Doma bude, už se narajcoval dost. Cimerman je prostě vynálezce dvoudílných plavek a to mu nikdo nikdy nevezme.

• 21.2.2004  20:12
    Jumanji (1995)

Viděl jsem to jednou. Zdálo se mi to jeko příšerná blbost s dost odporným scénářem. Chvílemi tam proběhne celý safari. Dodíval jsem to jen kvůli Williamsovy který ničím nepřekvapil. Umí zahrát o třídu víš.

• 21.2.2004  20:05
    Jurský park (1993)

Jeden z nejlepších filmů Spielbergovské řady. Efekty a triky jsou úžasné. Musíme vzít v úvahu, že už to je přece jen deset let. Na efekty to má ale pořad u mně 2 místo, hned za o dva roky starším Terminátorem 2. Jsou tu také naprosto výteční herci v čele s Jeffem Goldblumem. Výborný zvuk a film se nevyhýbá drsným, pro někoho možná trochu komickým scénam (scéna se záchodem). Vždy když se blíží Tyranosaurus je ve filmu takové divné napjetí, každopádně to přidá na celém hodnocení. Scénář byl sice dosti tupý, když ho ale porovnám se scénářem v ostatních dílech je jednoznačně nejlepší. Miluji tento film, viděl jsem ho snad sedmkrát ale ještě jsem si ho nenahrál. Snad příště.

• 21.2.2004  15:06

Na tenhle film jsem se dost těšil. Asi tak v půlce filmu jsem šel spát, hnedka po první bojové scéně. Milla Jovovichová nehraje zrovna nejlíp to ale není nejhorší, nejhorší je její dabing. Začátek byl hodně utahanej a můj oblíbenec John Malkovich se v první půlce moc neobjevoval, proto jsem to nedodíval.

• 21.2.2004  14:52
    Jack Frost (1998)

Normálni americká novodobá pohádka. Sněhulák se jim teda moc nepovedl. Říkal jsem si jak to asi vyřeší s chozením. Nakonec to dopadlo tak, že se jen klouže a to i po asfaltu. Konec zas moc dojemný není. Čekal jsem, že Michael Keaton po tom co hrál v Batmanovy chytí nějaké větší role a ne béčkové vánoční rodiné komedie. Druhé shlédnutí už bylo horší.

• 21.2.2004  14:42
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Nejlepší, co kdy rusáci vymysleli. Naprostá bomba. Když jsem byl malej tak jsem si pro to každej druhej měsíc chodil do videopůjčovny. Některé díly překonávají dnes strašně přeceňovaný filmy od Disneye.

• 21.2.2004  14:32

Herci a jejich výkony jsou stejné, dobrodružnost také a komická vložka taky. Proč tedy tak slabé hodnocení? Ani nevím. Asi proto že jednička byla jedním z nej. tohoto žánru nebo za to můžou změny reřiséra a prostředí. Scéna se stíhačkou ale byla na plné hodnocení.

• 21.2.2004  14:24
    Hra (1997)

Skvělý triller s výbornými herci, kteří podávají výborné výkony. Michael Douglas snad ještě nikdy nezahrál špatně nebo si teda na žádný takový film nevzpomínám. Začátek je dobrý. Douglas vyplňuje spoustu papírů o hře, čeká tam dost dlouho, už je nervózní a přitom vůbec neví do čeho jde. Děj je průměrný. Závěr ale naprosto graduje, je skvele natočený. Chvílema to vypadá, jako by vůbec nešlo o hru. Tento film mě dostal !

• 21.2.2004  14:12

Viděl jdem to až když běžel v televizy seriál, který se celkem povedl a dost jsem se na to těšil. Ten film je jedno veliké sklamání. Kurt Russell není moc dobrý herec, MacGyver(Richard Dean Anderson) se mu možná vyrovná. Jako Sci-Fi to celé moc dobře nevypadá.

• 21.2.2004  14:01

Ani jednou jsem se nezasmál. Nejhorší, nejstupidňejší a nejtrapnější druh humoru, který se řadí do radioaktivního odpadu. Ty dva volové (vole,bezva ha ha ha!! ) to zahráli hrozně, zvlášť Seann William Scott. Některý scény bych vyšktl, celý scénář je tak pitomý, že by ho dovedlo napsat i devítiletý dítě.

• 21.2.2004  13:54
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Zas až tak strašný to nebylo. Dobří herci, ale nemůže se od nich čekat že budou hrát na jedničku, když jim někdo takhle zhovadí dialogy. Poslední díly byly na ODPAD!!!!

• 15.2.2004  19:22

Michael Bay si tam přeje víc mrtvol! Má je mít. A taky si přeje mít víc výbuchů! Budou tam. Tenhle dokument mě zaujal víc, než samotný film.

• 15.2.2004  13:07
    Hadí oči (1998)

Úžasný triller. Vynikající herci, zvláště Gary Sinise. Jeho výkon se dal přirovnat i k výkupnému. První půlka filmu je fascinující. Nicolas Cage jde stadionem, terorista střílí-panika, kasino a hotel. Dobrá je i hudba a kamera. Konec je ale hodně utahaný. Strácí se to tempo a svižnost, které byly na začátku. Scénář je dobrý. Po Ryanovy můj druhý nejlepší film z roku 1998.

<< předchozí 1 2 3