• Thriller

Žhavé výstřely 2 (1993)

Výtečné !!!!!!!!!! . Moje jasně nejoblíbenější komedie, o 100% překonává první díl. Vtip je tu na každém kroku. Naprosto pitomí Scheen a Bridges vás prostě donutí se zasmát. Moc pěkná parodie na terminátora, ještě k tomu skříženýho se pse. Nezapomenutelné scény(slepice v břiše) a hlášky (jazyk- uřízl mi ho komunista asi ho potřeboval do boty. Dali mi jazyk basseta). První shlédnutí bylo skvělé a další taky moc neupadají.

Zamilovaný profesor (1996) odpad!

Jedna z nejhorších komedií co kdy vznikla. Murphy je naprosto odepsanej a měl by se co nejrychlejc vrátit ke komediím typu záměna nebo policajt v beverly hills. A prý to dostalo i oskara. Scéna v baru se vyrovná i některým scénám v kameňákovi. Eddie si možná myslí že je vtipnej, to se ale pořádně plete. Příšerný dialogy ze kterých přímo srší vulgarismus to celý ještě zhoršují.

Nevěsta na útěku (1999)

Hodně slabý pokus napodobit Pretty woman. Naprosto pitomý scénář. Co tím vůbec mysleli? Julia Roberts má mnohem lepší filmy s lepšímy hereckými výkony. To samé platí i o R. Gereovi.

Notting Hill (1999)

Výborna komedie, ale celé to postupem času uvadá. Na začátku je skvělé všechno(kůň a pes, Rhys Ifans). Hugh Grant i Julia Roberts hrají ve velké formě. Mojí nejoblíbenější scénkou je když Hugh Grant vyslíchá všechny hvězdy filmu včetně Robertsové. Nebýt toho úbytku bylo by to za 5.

Motiv pro vraždu (1974)

Vcelku dobré kriminálky na dnešní dobu ale dosti zastaralé. Ta poslední byla hodně slabá.

Přežít (1993)

Ta havárie a lavina byly skvěle propracované. Opravdu napjatá atmosféra a mrazivé počasí jsou předností tohoto filmu. Myslím že to je tvrdý ale realistický film. Do těch lidí by se mi teda moc nechtělo.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Ano jistě vylodění je fantastiské, kamera lítá sem a tam, bere každý detail. Spielberg se opravdu předvedl. Závěrečná bitva ve městě se mi ale zdála trocu hezčí. Herci předvádějí svoje maximum. Vin Diesel hrál ve své maličké roli skvěle. Barry Pepper byl vinikající sniper. Tom Hanks byl dobrý velitel a Tom Sizemore tvrdej serža.

Maska (1994)

Skvěle zvládnutý film. Carryho nemůže jinak ani vidět, tady mi ale nevadil. Některá místa jsou fakt humáč. Co je tohle? Bazuka! Mám na ni povolení !!!! Dobrá hudba, skvělý dabing. Na plný hodnocení to ale zdaleka nemá.

Milionový závod (2001)

Dobrá komedie, ale ve srovnání se žhavými výstřely je to jen chudý příbuzný. Nejlepší byl asi Rowan Atkinson a jeho spánek. Ten dokáže vždy pobavit.

Komando (1985)

Tohle je brutální klasika. Děj dost stupidní, ale má to spád. Po terminátorech nejlepší Schwarzeneggerův film. Některý scény jsou dost tvrdý, za všechny bych asi řekl střílení z bazuky. Dá se tomu vytknout naorosto příšerný dabing. Naopak hudba byla celkem slušná. Bez ní by to byl děs. Samozřejmě že celý film je nerealistický. Arnie chodí, kosí jednoho za druhým, vůbec se nekreje a nikdo ho netrefí. Mezitím zstihne zabít něco okolo 150 můžů. Nakonec hláška: Nechals něco pro nás? Jen Mrtvé !