Moje sestra vlkodlak 3 (2004)

Rikejte mi barbare, ale pribeh to melo chabej, horor (az na jedno leknuti) to nebyl zadnej, bylo to chaby proste... =/

Alf (1986) (seriál)

Alf a jeho zivot s rodinkou je naprosto bezkonkurencni ;) a to ani nemluvime o kocce =D

Dobrodruzi z vesmíru (1986) (seriál)

Tak jsem zase videla par dilku a musim prehodnotit. Kouzlo se trochu vytratilo, uz nejsem mala a uz to nedavaji v Magionu (nebo kde to davali)...neni to spatne, ale na 5 hvezd uz to nedosahne...

Pod hladinou Loch Ness (2001) odpad!

koukala jsem na to jenom jednim okem, ale bylo to divny =/ =)) BTW hlavni co se mi na filmu nelibilo bylo podani Nessie...fakt podes... a fascinuje me, ze lidi hodnotej jeste pred koncem filmu, kdyz pred tim tu nebyla ni hvezdicka =)

Želví nindžové III (1993)

Jsem asi divna, ale me se to libilo vic nez jednicka i dvojka =) nevim proc, mam proste pro tenhle dil slabost =) ale pravda, ze jsem na to koukala tak pred 8 lety =) tenkrat to ale stalo za to =))

Kletba bratří Grimmů (2005)

Jakmile nekde vidim, ze film spada pod zanr horor, dycky vim, ze se u toho pobavim =) a tenhle film nebyl vyjimkou =D Pritomnost ceskych hercu potesila, Hanak byl prima vlcek a byla to prumerna podivana na patecni noc =)

Excalibur (1981)

Nemuzu si pomoct, me to prislo hrozne rozvlacny =( nedokoukala jsem... ale je to klasika...budu muset nekdy prezit =)))

Bídníci (1998)

Nejlepsi zpracovani Bidniku co do stranky herecke =) moc pekny =)

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Pro me osobne velke zklamani...byla to zabava, to ano, ale melo to megahlucha mista, nebyla jsem prikovana, ani jsem se celou dobu nebavila, ani nic jineho...cekala jsem asi moc =/ A hlavne me stve, ze ten konec neni ani malicko konec, ani drobet =( nj, ale scena s kolem byla vtipna =)))