Magnolia (1999)

Nejlepší Cruisova role všech dob.A taky moje první setkání s PTA.

Bohéma (2017) (seriál)

Po třetím díle dávám 3*.Asi jen díky Sedláčkovi,mám pro něj slabost.Ale prosím vás,vypněte už někdo tu otravnou ,všudeznějící hudbu ! To je děsnej nešvar.Jinak samozřejmě TOP - V.Javorský a M.Dlouhý.Uvidíme jestli to dosáhne aspoň trochu kvalit dialogů Českého století, zatím tak na 1/2 plynu s odřenejma ušima. Po letech upravuju hodnocení na 4*,asi tím věkem ... Ale ta otravná a nepatřičná hudba mně irituje stále.

Westworld (2016) (seriál)

Chvilkama děsně ukecané a zbytečně natahované ,ale to u seriálu chápu.Zvraty v 7. a 10tém díle a zejména narážky na lidskou rasu/civilizaci mne postrčily dáti 5*.Jestli bude druhá série a nebude to natahovaná vata se stále měnícími se rolemi pánů a otroků jako v původní sérii Planetě opic ,tak to se nechám překvapit.

Kat nepočká (1971) (TV film)

To jsem netušil ,že se za protektorátu nosily zvonáče a točily estrády ala Televarieté.

Vražda (2007) (seriál)

Tak jsem se k tomu po letech konečně dokopal a nadšením tedy neoplývám .Nějak nechápu ten hype kolem neb kvalit např. BRONu to nedosahuje ni náhodou.A to na seveřany hodně trpím.Ale tohle bylo zbytečně natahovaný až za hranici únosnosti (tedy mojí).Kam se hrabe na Sagu s Martinem .Takže sorry,za 3*.

Velká válka: 1914-1918 (2008) (TV film)

Povinně promítat na školách ,ať se každá generace učí ,co ve skutečnosti válka je.Až je příště vůdci budou štvát do zbraně proti jiným lidem.Až tady jsem si uvědomil,jakou změnu Velká válka znamenala pro tehdejší svět a co v podstatě odstartovala.