Big Tits at Work 7 (2009)

Memphis coby řidička kaminónu v dost dobré scéně v kanceláři.

This Butt's 4U 5 (2009)

Memphis jde na focení a je jasné jak to dopadne.

Spawn of the Slithis (1978)

V tříminutovém traileleru na film se příšera furt ukazovala,tak i v tom půl minutovém a já jaksi měl zkažený dojem z filmu,protože to důležitý jsem viděl,přesto jsem ten film musel vidět. Úvodní zpomalené záběry hrající se kluků s házejícím talířem za doprovodu opravdu komické hudby na trubky dodává dojem zda nepůjde o komedii,ale takové zvuky byly v 70.let pro filmy typickými,takže by se dalo říct,že je to jediná režisérova výrazná chyby,nepočítáme - li film jako celek a komický šéf policie,už svým zjevem budil v mých očích úsměv. Je dobré,že se vyskytuje až po hodině a nekazí dojem celého filmu,protože. Prvních 25 minut je vážně skvělých,atmosféra je naladěna,příšera sežere starší manželský pár v jejich bytě,mihne se na vteřinku ve své kráse,ale dalších 25 minut se jen kecá a kecá. Nic výrazného se ve filmu neděje,jen se chodí sem tam a zjištiju se příčina mutace. Až,když čas filmu jede přes hodinu je zabit další milenecký pár a pak film utíká slušně. Dalo by se říci,že filmu se podařila jen půlka,ta ukecaná část,opravdu může nebo určitě bude dnešní zhýčkané publikum hltající jeden flák za druhým ukecaná část uspávat na tolik,že vážně usne. Ale ti co mají tyhle filmy z téhle doby nakoukaných dost nebo jako já jsou fanoušky téhle doby a žánru,to prostě přejdou. Stejně jako Night of the Demon s vraždícím Bigfootem z roku 1980,tak i Spawn of the Slithis obsahuje v akčních a vypjatých scénách sérii zpomalených záběrů,jenž mi v obou případech nevadily,snad na začátku s těma klukama. Vzhled příšery je vskutku děsivý a zdařile zpracován,tady si zaslouží ode mě pochvalu. Film se tedy dalo by se říci povedl jen z půlky. Ale jen čtyři útoky z to ho,jsou dva až na konci - útok na auto a loď a záběr na procházejcí příšeru za hodinu a půl je přece jenom málo a bavila mě jen první část a třetí poslední,prostředek bych předělal. Nebo je to jenom tím,že moc anglicky nerozumím,tak se mi to zdálo nudnější. Tam,kde chtěl režisér postrašit,tam mě postrašil a mé leknutí bylo opravdu spontální. A ten otevřený konec jsem vážně nečekal. Takže atmosféra tu byla,příšera skvělá. Jedna část úplně nudná,útoků málo. Tři hvězdy jsou myslím podle mě spravedlivé.

Camp Fear (1991)

Tohle není béčko,ale céčko. Ani nevíte jaké to je vidět hned v úvodu 6 krásných holek nahoře bez a tím začala a padlo téměř všechno dobré. Do půl hodiny se nic nestalo,pak ani v té druhé skoro nic. Ale slušně jsem u něj odreagoval. Super záporák,chytlavá hudba a dobrý nápad,tom má,ale všechno se to projeví tak asi 20 minut před koncem. Můžem jako vždy mluvit,s větším rozpočtem a tak dále to mohlo být lepší a tak dále. Nevím co se mi líbilo více nebo méně. Ta televizní kamera nebo co nejvíce snaha oživit děj varujícím indiánem. A taky žádnej tábor tam není.

Ultraman Tiga (1996) (seriál)

Něco jako strážci vesmíru,ale jenom s jedním. Příšerný kostým hlavního hrdiny a ty nehorší souboje jaké můžete vidět. A stejné jako u strážců vesmírů. Hrdina se zvětší stejně jako příšera a bojují a když spadnou na zem,nic se nepohne a všechno jde vidět,že je umělé a herci nebyli herci,protože tohle si nechat pustit před kameru je hotová sebevražda.

Flashdance (1983)

NIKDY TENHLE FILM NEPŘESTANU MILOVAT!!! KDYŽ VZDÁŠ SEN,UMŘEŠ.

Drtič zla (1994)

Choze nerozdává pět hvězdiček jen tak,to musí bejt fakt film. A já byl zvědav a jsem rád,že mi ho sem tam zapůjčuje na originální VHS. Takže Ti děkuji stále a teď komentář. První co bylo chozeho vysoké hodnocení a já byl zvědav,ze začátku jsem si říkal,zda mi půjčil správnou kazetu. Ze začátku to vypadlo fakt jako rodiné video,pak jsem si řekl. Amatérský film. Až pak mi to došlo. Je to béčko ve všech směrech. Neviděl jsem maskovaného hrdinu s kamerou točící podmínečně propuštěné a pak mít vlastní pořad a ptát se kdo,že je to ten Video-polda. A tím se to rozjede. Normálně bychom čekali záporáka nějakého zabijáka,tady je pedofil. Unáší holčičky a chce si užít. Hlášky jsou skvělé! Po napíchnutí zlé holky,která byla v titulcích zapsána jako Girl Terminator napíchnuta na hřebík přítelkyně hlavní hrdiny zazní. "DOUFÁM,ŽE JSI OČKOVANÁ PROTI TETANU MRCHO!" Akčnost zajišťuje i nápaditost. Třeba ten nafukovací člun jak popisuje choze. Na tomhle filmu by se klidně mohli učit i amatéři. Jak udělat dobrý akční film? Nechte svého hrdinu celý film mlátit a vymýšlet co všechno by jste mu mohli udělat. Shoďte ho ze skály,propadne se mezi větve a dopadne do potoka,ale on má sílu,aby zabil dva hochy,nechte ho vyskočit z okna na střechu auta,nechte ho s dodávkou spadnout z cesty. Mít dost záporáků. Sean. "CHCEŠ DO TOHO FAKT JÍT? CHINO TAM MÁ ASPOŇ 20 CHLAPŮ." Ona. "10 PRO TEBE. 10 PRO MĚ." I vtipy. "JMENUJU SE ŠMOULA." Sean dělal kaskadérské kousky sám,viděl jsem i pracovní záběry,ten ví co dělá. A zase mlaťte hrdinu a,když už je těch ran dost,tak po něm dvakrát vystřelte,aby sletěl ze střechy,aby v letu vyměnil zásobník a opětoval palbu zpět!!! Film točili fanoušci béček a kaskadéři. SIce je laciný,normálnímu divákovi nic neřekne a,už vůbec né zhýčkanému,pokuď jste tvdrými fanoušci Michaela Baye nebo máte rádi produkci Stevna Spilberga,bude kroutit hlavou. Ti co ví co jsou to béčka,pochopí. A jedna moje oblíbená hláška. Sean proskakuje oknem,padouch se ptá. "ODKUD SE TU VZAL?" Sean. "OKNEM PITOMČE!" Jo stejné zakončení jako choze :-)

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál) odpad!

Kvalitních seriálů značně ubývá,ale píčovin jen přibývá jak na běžícím pásu. Kdo ten pás už konečně zastaví?

Vesmírná střední (1989)

Vypněte mozek a pro jistotu se zkuřte trávou. Pod scénářem jsou podepsáni dva lidi,ale spíš to vypadá kdyby to psalo deset zhulených studentů. V tomto klenotu najdete dva mimozemšťany,oživlou mumie,masožravou obrovskou mariánku,člověka počítače vraždící elektřinou,oživlou sochu,zombíka,vraždící boty,které z vás udělají krvavé kousky a vyroste z nich malá docela roztomilá příšerka,která je s praporkem fandící svému týmu vážně roztomilá,zřejmě jí hrál Phil Fondacaro. Tyto složky obsahují všechny prvky béčka. Jenže u béčka jsou většinou herci strašní,ale tady by všichni potřebovali studium herecké školy,alespoň 10.let nebo to tak režisér chtěl? Kdo ví? Nějaká prsa tu jsou,krve taky a v celku vyváženě. Jenže všechno působí docela křečovitě a uměle a hlavní padouch pan Armagedon má sice dobrý obličej na tuto roli,ale více by se mi do ní hodil Christopher McDonald. Jinak film nemá nijak zvlášť dobré vtipy nebo extra originální scény,tři hvězdy jsou u mě zasloužené.

Mrtví neumírají (1990)

Elliott Gould boduje v každé scéně,ikdyž jen na pár vteřin projde coby zombík. Jeho herecký talent je nevyčerpatelný a film z něj čerpá. Škoda,že film měl vyditelně malý rozpočet,protože se prakticky odehrává jen v kancelářích televizní stanice,jen chodby a tak. Chyběla mi nějaká scéna na nějaké party se zombím Elliottem nebo v domácím prostředím. To je přece jenom mínus,nevím jestli to tak režisér chtěl a nebo to bylo na rozpočtu. Ostatní herci hrají dobře,vtipy jsou opravdu skvělé a nejvtipnější scéna je u mě,kdy woodo uklízečka čte tajně zprávy v zákoutí a on to po ní opakuje. "Sakra,na zem mi spad ten zasranej papír" doprovázený škleby a smíchem Elliottem. I ostatní zombí jsou skvělé,stejně tak i detektiv. "Pane máme tu mrtvolu,novou. " "Pane odvolejte ohledávače,kriminálku,ta mrtvola se ztratila. Ale u téhle je to poprvé." Závěrečné odhalední a následná automobilová honička se zombíky,no co více dodat. "Tady Barry Barron. Dobrou noc. Hahahahaha blblblebleble. Hohahoha."