Return of the Fly (1959)

Vincent Price má opět svůj díl na filmu. Ze začátku se to rošku táhne jako jednička,ale pak to jde. Moucha velká jako člověk je pěkná.

Obluda z 20,000 sáhů (1953)

Z ohně a prachu nukleárního výbuchu ožilo monstum stejně aktviní jako Godzzila,které se nezastaví před ničím. A zas tu máme rakety a tuny výbuchů. Typické monstrum,které se mi zdá obyčejné jako u jiných filmů svého žánru.

Creature with the Atom Brain (1955)

Můžete do něj střílet jak chcete,stejně se před ničím nezastaví. Film měl docela nudné chvilky,které se táhly na nudné scény.

Them! (1954)

Tenhle film se nestydím doporučit,protože jako od jiných filmů svého žánru a datu výroby disponuje s dobře napsaným scénářem. Film měl vysoký rozpočet,tak je tu hodně velké herecké obsazenstvo,hodně vojáků,armádní techniky,loutky mravenců jssou pěkné. Corman takové štěstí něměl a film natočil tak za tejden s minemem,ale stejně si mi vždycky jeho docela líbily. Scéna v katakombách,přestřelky,výbuchy,to vše je natočeno dobrým řemeslníkem. Kdyby tohle vznikalo v 80.letech nebo aspoň jeho reimak,byla by to pořádná efektivní krvavá pecka s dobrýmimi maskamy a efekty. Ale tenhle film je skvělý sám o sobě.

Corruption (1968)

Moc si z toho nepamatuju,ale vím,že to byl pěknej napínák,vrah měl nějakej komlepx,tak vraždil mladý holky,kde se dá. Ve vlaku,na pláži.

Gorgo (1961)

Máme tu dalšího nepřímého potomka Godzzily,který se řídí stejným vzorcem,ničení města,neśpěšné raketové střely,loď je makate v bazénku. Příšerka je vystavována a pak uteče.

Dívky z pláže a monstrum (1965)

Je neuvěřitelné jak si lidi v téhle době dokázali bavit a jaké bikinky se kdysi nosily. Vůbec mi nevadilo,že v záběru,kdy hledají dívky a dívají se na stopy v písku,jde vidět mikrofón,příšera je udělaná z nějakejch listů čico s hezkou šišatou hlavičkou. Nejlepší je na tomhle,že hudbu dělal Frank Sinantra Jr. Docela mi to připomínalo film z roku 1980 Děs přichází z hlubin,tam,ale v závěru byl opravdu dobrý masakr.

Kočky z internátu (1988)

Horor nikdy! Komedie ano. Samotná příšerka se nepovedla stejně jako dát děj dohromady a do to Linnea Quigley. Proč tedy pět hvězdiček. Protože jsem se bavil každou minutu čím vším mohl režisér 80.le dostat peníze na realizaci svých snů a pokud jde o céčkaře Davida,není se čemu divit.

Nezdolná síla (1993) (TV film)

NEJLEPŠÍ ŽENOU V BOJI PROTI TERORISTŮM JE CYNTHIA ROTHROCK. Je to můj pátý neoblíbenější film ze všech a ze Cynthí ten třetí. Děj nemá chybu,ničím se nezdržuje,akce je tu více než dost. Cynthia předvádí skvělou techniku na jakou jsem zvyklý a film mě nenechal do poslední sekundy vydechnout. Vynikající a dobře sednoucí hlášky,pár namakých borců,super přestřelky,všechno ten film má. Vykradáčka Smrtonosné pasti? Kdepak! Jakkýkoliv film s teroristy v budově je možné pokládat za kopii Smrtonosné pasti. Filmu docela sedí i stopáž,která je napěchovaná nonstop akcí a dobrými nápady. A jako obrovského fanouška Cynthii mě potěšilo,že skoro celý film pobíhala v pěkných kahotách a upnutém bílém svetru. Ano i to se dá pokládat za klad filmu,zvláště,když jsem se přistihl,že chvílemi koukám jen to jedno místo. Ale to mě nesere,protže jsem si film i tak vychutnal na sto procent. Jako televizní film je víc než skvělý a není nikterak trapný jako jiné ubohosti s teroristami. A asi jako jediný na celém CSFD přiznávám,že mě to bavilo víc než sama zmiňováná Smrtonosná past. A to,že tu sérii má sakra rád,ale tohle je pro mě o něco lepší. Možná,že kvůli tomu,že mě zas nerajcuje Bruce ve volnějším špinavím tílku,ale Cynthia v upnutém čistém svetru.