Baby Got Boobs 4 (2010)

Brazzers,jak jinak. Obří prsa,vyrísovaní chlapi. Jestli na to nejste nebo neznáte jejich práci radši tak si to radši nepouštějte. Také nemusím obří prsa,ale Memphis je jedna z mých favoritek a tenhle kousek mu ve sbírce nesměl chybět.

Futurama (1999) (seriál)

O dost horší než Simpsonovi,ti jsou z animovaných seriálů ti nejlepší. Fry je jako mladej Homer za mlada,hodně postav je podobných ze Simpsonů. Seriál mě po třech,čtyřech séríí začal nudit,u Simpsonů se mě to nestalo ani po 22.sérii. Bohužel,Futurama průměrný animovaný seriál. Dokonce ten úvod s městem je vykradený ze Simpsonů nebo jestli je to tak schválně.

Nightdreams (1981)

Černoch oblečenej jako velká krabice nějakejch sušenek či co,hudební čísla,sex,nejdivnější hudba jaká může existovat. Do sexu se přidá Lucifer,lesby,experiment na nymfomance. Já to pozdřel dobře,ikdyž jsem to místy těžce vydýchával.

Transformers 3 (2011)

Připomíná mi to Strážce vesmíru. V každým díle ten robot a monstrum zničili celý město a v další epizodě zase stálo. Tohle je to samý,ale s někde 20 roboty. A to,že rozpočet byl jenom asi 2000 krát větší než jedna epizoda.

Lao hu chu geng II (1990)

Ne tak dobré jak první díl,ale důstojné pokráčování,ale skvělé finále z jedničky s motorovýma pilama tam hodně chybí.

King Kong (2005)

Čekal jsem to. Rozmazlený Jackson. Typický Hollywodksý snímek,který nemá co nabídnout,protože je to v každém. Bohužel,tenhle uměl natočit jen Vesmírné kanibaly a Mrtví živí.

Queen Kong (1976)

Souhlasil bych jen s označením dobrodružný,fantasy. A komedie,smát se budete filmu,ale ne tak jak si tvůrci přáli. Snad jak kněz v letadle praští otravnou ženskou. A horor? No pro diváky určitě. Já vím,že rok a minimální rozpočet film prznil,ale vážně se na to nedalo koukat. Qeeun Kong je do detailů klon King Konga. Je tak průhledně domalovaná,někdy je i samotná loutka. Samotné překvrývání plátna,detail hlavy policisty a za ním hořící budovy. Opička se zamiluje do chlapa,kterej příšernej herec. Robina Askwith ho hraje. To mrkání na sebe,tak to je horor a samotná gorila,no vypadá to jakoby měla mikádo. A vypadá líp než její lidský milenec. Zabít je málo. Scéna s obřím ptákem se dá přežít,ale s tím dinosaurem. Neee! Neee! Neee! Vždyť šlo vidět jak na něm vlaje guma a herec nevidí co dělá. Robina tam snad miluje každej,já bych mu vytrhl všechny blond vlasy a pomalu mačkal ve velkém svěráku. Kong je přivezena do města,uteče. Ano zase šplhá po budově a jí chtějí zastřelit. Nebojte,film skončí dobře.

Městský lovec (1993)

Já se smál od začátku až do konce a ani se nemyslí,že je to to nejhorší co Jackie natočil - takové Bláznivé poslání to je daleko horší. Souboje jsou skvělé,Richard opět exceluje.