Bojovníci krve (1993)

Otázka, je Bradley nějaký kvalitní herec? Což o to,výkop nemá nejhorší a mít během filmu skoro jede a ten samej výraz nasranosti měnící se občas v tvrďáka není špatný. Není to až tak akční jako jiné filmy Firstenberga a Bradleyova. Akce je méně než u Sama a Davida ARÉNA SAMURAJŮ. K první opravdu akční scéně dojde tak po půl hodině,myslím,že to je asi první film u,kterého si pamatuju,že hlavní hrdnina během celé automobilové hončky byl na střeše auta,které se řítilo po ulici. Zápletka je jednoduchá tak o co jde a nebo jak to skončí vás napadne během filmu. Je to béčko tak je jasné,že nějakou dobrou mlátičkou ke konci tu najdeme. Konec je podobný KOMANDU akorát s tím rozdílem,že více než o 80% méně střílení a akce. Bojovné scény jsou pod úrovní,ale zase jsem si u filmu oddychl a zabavil. Moje konečné hodnocení je u 3 hvězdiček.

Americký samuraj (1992)

Co naplat. Béčko zůstane béčko,ale je to krásná věc. Klidně se tam řezaj do masa,sekaj končetiny.

Americký kickboxer (1991)

Rvačky nebyly sice nijak oslnivé,typická tréniková hudba,dějově promotané dobře a vyplněno taky dobře,zvláště ten otravnej novinář.

Americký Shaolin (1991)

Jako malej jsem se na to dokázal dívat furt,Lucas Lowe byl určitě schopný režisér bojových filmů,bohužel jen,že moc šancí nedostal. Ale natočil i jiná dobře známa karate béčka Karete tiger 3,4. Pokuď se nemýlím choregrafii bojových scén dělal sám Corey Yuen - Karete tiger 2.

Rock Steady (2000)

Zajimavý příběh. Teda vlastně,no jenom se tam šuká. Za propustku Silvia Saint si zašuká na chodbě na lavičce,máme tu dokonce i zajimavé vyvrcholení,kdy zpěvák šuká na jevišti před lidma a oni mu ještě fandí.

Někdo se dívá (1998)

Krásná scéna Silvie v kanceláře a má krásný účes :-)

Pomsta netvora (1955)

Konečně tohle Řitka video vydala a je to skvělý horor a s EastWoodem.

Dům (1985)

Pod velmi dobrou režií se podle mě jedná o tu nejlepší hororovou komedii. Film nepostrádá napětí,to se musí nechat a akční scény jsou velmi dobře natočeny. Ovšem nejlepším kouskem je zombí voják Ben. SKvělá hudba a nápady film jen hrne,stejěn tak i dobrými vtipy a scénamy. Nápad se strašidelným domem se tady velmi povedl.

Re-Animátor (1985)

Velké očekávání přineslo veliké zklamání. Pro mě to zůstává velká blbost,což je divné,protože takové krváky mám opravdu rád. Nepovažuju to za,kdo ví jaké dílo. Jediné proč tomuhle dávám aspoň jednu hvězdu jsou efekty,které se povedly. Těžko mi někdo vysvětlí co na tom "úžasném" Jeffrey tolik lidí vidí. Pro mě je to jen podřadný herec a ne jeden fanoušek Combse dává jeho ostatním filmů podřadné hodnocení,a miluje tuhle stupidní sérii,která těží jen z vyblité krve předchozích dílů. Komedie? V průběhu filmu jsem se ani nepousmál. Horor? Tento žánr by se neměl zneužívat kde jaké zhovadilosti. Sci-fi? No blbost to je,tak to může být i sci-fi. Kupa vylitých kýblů krve,mluvící hlava a je z toho bomba. Bomba,která však vůbec nevybouchla. Ve filmu bylo spotřebováno 94 litrů falešné krve,mohli jí však vylejt do hajzlu a byl by to stejný efekt. Někde jsem četl,že je to jedna z nejkrvavějších hororových komedií 80.let. Pro mě je to nejhorší hororová komedie 80.let,která září jen díky té zbytečné rozlité krve.

Phantasm IV: Oblivion (1998)

Docela smutný zakončení série,která mě tímhle dílem trochu začla štvát. Film si vystačí opravdu s minem herců,jedním kaskadérem a nudným příběhem. Tenhle díl se mi zdá zbytečný jako celá série,možná,že jsem nepochopil kouzlo a význam,ale tohle pro mě byla pomalá jízda a spousta prvků,hlavně Reggie a nějaká holka co pak zjistíte,že je monstrum se opakuje. Celkově zbytečný díl,kdyby u torjky udělali lepší konec,mohla by z toh být slušná trilogie.