Osada (2021) (seriál)

Ja som sa kralovsky bavil, za mna na nase pomery super

Složka 64 (2018)

Nebolo to zle, ale na koniec ako bol v knihe to nemalo. Chybalo tam to konecne prekvapenie, proste iny vrah film, iny kniha.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Videl som to 15 rokov od premiery a to co som vzdy tusil, bola naozaj pravda. Preto som ani nebol sklamany, Bolo to hovno, zabalene do krasneho, trblietaveho pozlatka, nic viac a nic menej.

Temná věž (2017)

Precoooooooooo??????????????? Pol zivota cakam na sfilmovanie a teraz toto?

Mistři zastavárny (2009) (pořad)

Lepsie by sa tomu hodil nazov. OJEBAVACI V AKCII. Jedna hviezda za niektore historicke veci.

Detektív Dušo - Panenka Mária (2018) (epizoda) odpad!

Tak, takuto zumpu natocit, to chce odvahu, alebo dobry matros. Na adresu nasich tzv, hercov, potvrdilo sa len, ze prachy nesmrdia.

Divoký Zapadákov (2017) (seriál) odpad!

Preboha, to snad nie, hodnotim po 20 minutach. Zufalstvo. Mohli dat do toho aspon smiech, lebo ja tam nic smiesne nevidim. Trapnost. Ale co to? Konecne sa to zlepsilo. Sorry , to zacala reklama.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film) odpad!

To vazne? To ako naozaj? Vsetkym uz vazne drbe, pozerat taketo sracky by mali zakazat pod trestom smrti.

Rudý kapitán (2016)

Tak sprasenu zlataninu som dlho nevidel. A to som precital vsetky danovky. Absolutne zbytocny film. Snad sa toho niekedy ujme nejaky zrucny reziser a natoci nejaku seriu z danoviek. Chcel som si film najprv kupit, ale teraz by som si ho ani nenapalil.

Nerve: Hra o život (2016)

Film na mna posobil ako hovno zabalene v krasnom farebnom obale. Nehovorim vsak, ze dnesnej mladezi nemoze chutit.