Wonder Woman (2017)

Kupodivu se mi tato komiksová adaptace poměrně líbila. Určitě to lepší,co v žánru za poslední roky vzniklo. Scénář lehce chatrný, lehce nablblý, na druhou stranu některé celkem povedené vtípky, slušné zpracování, ústřední dvojici to sekne. Především pak Gal Gadot je vizuálně moc zajímavá. Odpočinkový film, který má potenciál jakž-takž pobavit. Jen prosím - dvojku už ne! 60%

Městečko Twin Peaks - Návrat (2017) (série)

Mistrovské dílo, které nemá obdoby. Všechny tzv. mysteriózní seriály jsou proti tomuto dětské říkanky... 100%

In Your Eyes (2014)

Při sledování téhle mimořádné slátaniny jsem si jen nevěřícně říkal: To jako vážně?... Slaboduchý scénář naprosto ignorující cokoliv, plný neskutečných oslích můstků.... Jedna hvězda za Zoe, kterou mám rád a věřím, že si tímto paskvilem vybrala oddechový čas 10%

Velký dar (2017)

Film o tom, jak náročné je dát dítěti to, co opravdu potřebuje, místo toho, co si myslíme, že potřebuje. O tom, jak vysoká cena může být za vyjímečnost... Skvělé.... 95%

T2 Trainspotting (2017)

Skvělá kamera, slušný soundtrack, herci o.k, přesto jen slabý stín jedničky 50%

John Wick 2 (2017)

Typická dvojka. Víc akce, víc mrtvol, víc všeho... Což o to,akce natočené parádně,ke konci už místy nudí. Jednička byla zajímavá jednohubka,se sice klasickou zápletkou,ale výborně natočenou. Tohle je opravdu akčnější opáčko. Mám pocit,že jediný na této planetě,kdo dokáže poslat Johna Wicka pod kytky je Chuck Norris. 65%

Vetřelec: Covenant (2017)

Další zářez ve vetřelčí sérii aneb Prometheus 2. Je třeba vyzdvihnou naprosto úchvatné zpracování, špičkovou režii i parádní hudbu. Vývoj samotných vetřelců je vysvětlen zajímavě, mi toto vysvětlení celkem stačí. Horší je chování samotných postav, které opravdu jednají debilně. Lidé trénovaní na vesmírné mise by takhle prostě nejednali. Naopak Neomorph i jeho zrod výborný,scény s monstry jsou patřičně krvavé a skvěle natočené. Finální bestie není Xenomorph s jedničky, ale jeho více zvířecí předchůdce. Taky Fassbender válí. Nejlepších je prvních a posledních dvacet minut.Snad film vydělá a dočkáme se avizovaného dílu The Awakening. Horší následovník Promethea. 75%

Vesmír mezi námi (2017)

Podivuhodná lovestory mezi náctiletými a mezi Marsem a Zemí? Těžko se při hodnocení tohoto filmu hledají slova. Snad jen to jednoduché - neuvěřitelné. Proč se herec, jakým Gary Oldman bezesporu je, nechal naverbovat do této mimořádně ukrutné krávoviny? Britt Robertson, která je jinak výborná, hraje v této nechtěné taškařici ve svých dvaceti sedmi letech sedmnáctiletou! teenagerku. Děj je tak hloupý, že ani záměrné záběry úchvatné přírody, které měly evidentně tuto noční můru trochu zachránit, nefungují...Rádoby dramatické scény za podpory přiměřeně dramatické hudby působí jako scény z nějaké tvshow. 10%

La La Land (2016)

Viděl jsem pár skutečně skvělých muzikálů, ale La La Land mezi ně nepatří. Což o to, Gosling s Emmou hrají i tančí skvěle, nicméně taneční čísla jsou pro mne přepálená svou délkou, stejně jako celý film. Ani hudba mě nezaujala. Je to možná tím, že celkově jazz a vůbec celá ta přeslazená hořkosladká nostalgie není mým šálkem kávy. Místy jsem se slušně nudil. Emma je velice milá dívka a jistě výborná herečka, ale nějaký kusanec to není.Prostě (až na vyjímky) oskarový film 35%

Časové pásmo bylo změněno